Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Staj Dilekçe Örneği

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Staj Dilekçe Örneği

Ekli Dosyalar:

Staj Dilekçe Örneği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ÇDY itirazı için dilekçe örneği

Sayın Veysel Eroğlu Hocamız, Sayın Lütfü Akça hocamız, Sayın Hasan Zuhuri Sarıkaya hocamız, Bu dilekçemizi size 2225 üyemizin bulunduğu facebook grubumuzla ve 1250 üyemizin bulunduğu cevrekulubu@googlegroups.com gruplarımızla oluşturduğumuz taleplerimizi iletmek için gönderiyorum. (Grup adı : ÇEVRE DENETİM YÖNETMELİĞİ DEĞİŞSİN....
  2. çevre il müdürlüğü staj defteri örneği lazım...

selam arkadaşlar... bu sene 3. sınıf bitti. Ama şu dönem çevre il müdürlüğünde stajla uğraşmaktayım...elinde "işletme (büro) staj defteri" örneği olan meslektaşlarımız paylaşımda bulunursa gerçekten çok makbule geçecek... saygılarımla...
  3. İcme suyu staj defteri orneği lazim

Arkadaslar oncellikle icme suyunda staj yaptim ama neyi nasi yazacağimi cozemedim :) LAb. staj defteri orneği olan varsa paylasirsa cok memnun olurum simdiden tesekkürler...
  4. Adres uyuşmazlığı konulu dilekçe örneği

Osb'ye adres uyuşmazlığı ile yazı yazmam gerekiyor. İl Müdürlüğü Muafiyet yazısının ek'ine eklediğim Gayri Sıhhı Müesseseler... deki adres ile firmanın güncel adresi uyuşmuyor. bununla ilgili nasıl bir dilekçe yazmam gerekir.
  5. Dilekçe örneği

merhabalar. bir konuda bilginize başvurabilir miyim ? Bir bölgede bir taş ocağı açılmak isteniyor ve bu taş ocağı içme suyu kaynağına zarar veriyor. ve bu taş ocağının açılmaması için hangi makama nasıl bir dilekçe yazmalıyım yardım edebilir misiniz ?