• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

staj-gebze ya da izmit

FATIH SAKAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bu bolgelerde, aritma tesisi isletme staji yapabilecegim bir yer olabilirmi, bununla ilgili bilgisi olanlar yardimci olurlarsa benim icin super olur.Belediylerde iskide iyi imkanlar bulamiyoruz, yogun bi stajer gurubu oluyor ve calisanlar kimseyle ilgilenmiyor bile.

Cevap yazacağım yazıp yazmama konusunda düşünüyorum. benden başka kimse yokmuş hissine kapılıyorum.

Gebze organize sanayi bölgesinde arıtma tesisi olması lazım buraya başvuru yapabilirsin.

Fatih abiyle ayni universitede okuyoruzFatih abinin sikintisini bende cekmemek icin simdiden staj icin yer vs. arastirmaya basladim.Malum gebze de en iyi staj Tubitak ta oraya da ancak torpil dedikleri icerdeki adamin varsa girersin mantigi var.Baska da bilmiyorum cok zor yahu yardimci olan cikar insallah bi umut :)