Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

staj-gebze ya da izmit

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında FATIH SAKAR tarafından paylaşıldı.

1. FATIH SAKAR

FATIH SAKAR CMNet Üyesi

Bu bolgelerde, aritma tesisi isletme staji yapabilecegim bir yer olabilirmi, bununla ilgili bilgisi olanlar yardimci olurlarsa benim icin super olur.Belediylerde iskide iyi imkanlar bulamiyoruz, yogun bi stajer gurubu oluyor ve calisanlar kimseyle ilgilenmiyor bile.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Cevap yazacağım yazıp yazmama konusunda düşünüyorum. benden başka kimse yokmuş hissine kapılıyorum.

Gebze organize sanayi bölgesinde arıtma tesisi olması lazım buraya başvuru yapabilirsin.

3. anakinskywalker

anakinskywalker CMNet Üyesi

Fatih abiyle ayni universitede okuyoruzFatih abinin sikintisini bende cekmemek icin simdiden staj icin yer vs. arastirmaya basladim.Malum gebze de en iyi staj Tubitak ta oraya da ancak torpil dedikleri icerdeki adamin varsa girersin mantigi var.Baska da bilmiyorum cok zor yahu yardimci olan cikar insallah bi umut :)

staj-gebze ya da izmit konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Izmit end. ve evsel atıksu arıtma tesisi atıklarının konvansiyonel karakterizasyonu

Ekoloji 14, 54, 7-12, 2005 Ayla ARSLAN, Savaş AYBERK Kocaeli Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü İzmit Endüstriyel Ve Evsel Atıksu Arıtma Tesisi Atıklarının Konvansiyonel Karakterizasyonu Ve Değerlendirilmesi Bu çalışmada, "İzmit Endüstriyel ve Evsel Atıksu Arıtma Tesisi" atıksularının karakterizasyonu ve tesisin mevcut verimi incelenmiştir....
  2. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  3. Gebze Labaratuvar Staj

Merhabalar bu sene yazın lab. stajı yapmam lazım.Başvurularda yakında başlayacak.Acaba gebzede atıksu firmalarında staj yapmış olan var mı yada önerecek yeri olan?Gebzedeki yerlere mail atıyorum ama cevap yok ve web sayfalarında da stajla ilgili bişeyler de yok Gebzede çevre müh. yapan birisi yardımcı olursa gerçekten enfes olur :)
  4. Izmit belediyesinden bir ilk

[COLOR=#d31a1a][SIZE=24px]Yağ tutucusu olmayan binalar ruhsat alamayacak [FONT=Verdana] İzmit'te Türkiye'de ilk kez başlatılan uygulamayla bitkisel ve hayvansal yağ atıklarının çevreyi kirletmesini önlemek amacıyla inşaat projelerinde su giderlerine yağ tutucu cihaz bulundurulması şartı arayacak. [FONT=Verdana] İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, artık İzmit sınırları içerisinde yeni bina...
  5. Gebze-istanbul staj yeri önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba, Uludağ Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim.Gebze ve istanbul anadolu yakasında staj yapmak istiyorum.Önerilerinizi ve her türlü yardımınızı bekliyorum.Saygılar..