Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

staj hakkında yardım

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Ekrem Ertuğrul tarafından paylaşıldı.

1. Ekrem Ertuğrul

Ekrem Ertuğrul CMNet Üyesi

harran üni. 2 sınıf öğrencisiyim samsunluyum samsunda yaşıyorum . bu yaz staj yapcam. tavsiyee ettiğiniz bi yer varmı bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

özellikle samsunda yasayanlar varsa daha cok makbule gecer

yardımlarınız için şimdiden teşekkr ederim

2. meelih

meelih CMNet Üyesi

samsun içme suyu arıtma tesisi var orada yapabilirsin

3. meelih

meelih CMNet Üyesi

4. gülümse55

gülümse55 CMNet Üyesi

özel sektör düşünüyosan pek fazla seçeneğin yok 2. sınıf öğrencisi olduğun için lab stjı yapman gerekiyodur sanırım.dsi yada saski içme suyu arıtma tesisi olabilir.tesis senn için iyi bir tecrübe olur.dsi de ise çok tecrübeli ve aktif mühendisler var.

staj hakkında yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İstanbulda Staj Yardım

Merhaba ben bu sene istanbulda stj yapmak istiyorum ama nerelere basvuracağımı pek bılmiyorum bu konuda lütfen bana yardım edermisiniz İskinin kontenjanı dolmus bundan baska önereceğiniz firmalar veya kurumlar varsa bilgilendirirseniz sevinirim ilginize tesekkür ederim.
  2. eskisehir staj yardım

eskisehirde staj icin basvurulacak yeleri stajyer alan yerleri bilmiyorum kon hakkında bilgisi olan birinden yardım bekliyorum
  3. Staj için yardım

sakarya veya izmitte staj yapmak ıstıyorum nereler olabılır yardım edebilirmisiniz?
  4. Staj hakkında fikirleriniz?

Mrb arkadaşlar...Bu yıl ilk kez staj yapacağım ve kafamda iki yer var. 1.si Belediyenin içme suyu atırma tesisi 2.si Halk sağlığı müdürlüğü... veya bunlar dışında tavsiye edebileceğiniz bir kurum var mı ?
  5. Eskişehir staj yardım

merhaba ben 2.sınıf öğrencisiyim ve bu yaz lab stajım var . stajımın boş geçmesini istemiyorum verimli bir staj yapmak istiyorum eskişehirde nerede staj yapabilirim ? şimdiden teşekkürler :)