Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Staj için öneriye ihtiyacım var.

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında fatihyalta tarafından paylaşıldı.

1. fatihyalta

fatihyalta CMNet Üyesi

Merhaba,
    Harran Ünv. 3. sınıf ÇM öğrencisiyim geçen dönem İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nde 30 iş günü büro stajımı yaptım ama hiçbişey katmadı bu staj deneyimi . Yararlı olacak lab staj yeri önerebilir misiniz ?

2. Arzu Cürebal

Arzu Cürebal CMNet Üyesi

hangi ilde staj yapacaksınız ona göre yer konusunda yardımcı olayım

3. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

İlinize göre bende önerilerde bulunabilirim.

4. A_K Özalp

A_K Özalp CMNet Üyesi

tübitak a başvurabilirsin istanbul-kocaeli taraflarında yaşıyorsan veya iski kağıthane atıksu laboratuvarını öneririm.

5. fatihyalta

fatihyalta CMNet Üyesi

Şanlıurfa'dayım yalnız ama yer sıkıntısı olmaz ilerde bana yararlı olacak yerler olmasını istiyorum . Tübitak'a nasıl başvurabilirim . Online olarak mı , yazılı olarak mı ?

6. A_K Özalp

A_K Özalp CMNet Üyesi

Online başvuru yapılıyor inşallah tarihi geçmemiştir, ben de büro stajımı orada yaptım, Gebze'de bir öğrenci yurdu vardı orada kalıyordu arkadaşlar yazın, oranın kendi servisi de vardı getirip götüren. başka yerde kalacak olursan da İzmit ve İstanbul'da her yere servisi vardır ucu bucağı yoktu otobüslerin çünkü. İstanbul'da başka kalma ihtimalin varsa Kağıthane atıksu laboratuvarı bana çok şey kattı orayı öncelikle tavsiye ederim tabi orada tüm gün boş oturabilirsin, hatta hiç gitmeyebilir gidip de uyuyabiilir film izleyebilirsin belki ama sen öğrenmek ve yapmak istiyorsan da herşeyi çok iyi öğrenir çok rahat yaparsın.

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  7. Burak Dumlu

Burak Dumlu CMNet Üyesi

Labratuar olarak hıfsızsıhhaları tavsiye ederim.

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  8. fatihyalta

fatihyalta CMNet Üyesi

hocam soyledıgınız atıksu labaratuarlarında kontenjan var mı yoksa her basvuran alınıyor mu

9. hande uyar

hande uyar CMNet Üyesi

merhaba ben ÇM 2sınıf öğrencisiyim ve bu dönem staj yapacaz ama nasıl bir yerde yapacam hakkında bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim :) il olarak da ankara samsun istanbul koceli olabilir :)

10. Arzu Cürebal

Arzu Cürebal CMNet Üyesi

ankarada cevre referans da yapabılırsınız

hande uyar bunu beğendi.
  11. Hande Öztürk

Hande Öztürk CMNet Üyesi

Tübitak için genel not ortalamasının önemi var başvuru şartı olarak taban 2.60 civarıydı 2 sene önce suan durum nedir bilmiyorum

Staj için öneriye ihtiyacım var. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı atık deponi sahası projesine ihtiyacım var doğu anadolu bölgesi için yardım lütfen

Ağrı kars ve erzincan illeri için oluşturağım bir katı atık deponi sahası projesine ihtiyacım var acaba taşıma ile üçü için bir saha oluşturmak yeterli olurmu yoksa ayrı ayrı sahamı oluşturmak gerekir?? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
  2. Kek fabrikası atıksularının arıtımı için bilgiye ihtiyacım var. ne tür bir arıtma tasarımı gereklidi

kek fabrikası atıksularının arıtımı için bilgiye ihtiyacım var. ne tür bir arıtma tasarımı gereklidir?
  3. Lab. stajım için yardımlarınıza ihtiyacım var :(

Merhaba:) Bahçeşehir Üniversitesi 2.sınıf öğrencisiyim.Kafamı kurcalayan, bir türlü çıkış yolu bulamadığım bu staj konusunu sizinle paylaşmak istiyorum. BAU da eğitim dili %100 ingilizce.A dan Z ye tüm dersleri ingilizce olarak aldım ve benim için çok yorucu ve zor geçen bu 3 dönemi bölümde ilk 5 öğrenci arasına girerek tamamladım. 4.dönemin sonunda(2.sınıf sonu) 20 iş günü zorunlu tutulan...
  4. Staj için fikir

2013 yazında ilk zorunlu stajımı yapıcam. 2. sınıf öğrencisiyim. çevre ve şehircilik bakalığı istanbul il müdürlüğü ve iski arasında kaldım. sizce bu iki kurumdan hangisinde yapmam benim için daha faydalı olacaktır?
  5. Staj için yardım

sakarya veya izmitte staj yapmak ıstıyorum nereler olabılır yardım edebilirmisiniz?