• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Staj için öneriye ihtiyacım var.

Mehmet Fatih YALTA

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
.
Merhaba,
Harran Ünv. 3. sınıf ÇM öğrencisiyim geçen dönem İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nde 30 iş günü büro stajımı yaptım ama hiçbişey katmadı bu staj deneyimi . Yararlı olacak lab staj yeri önerebilir misiniz ?

tübitak a başvurabilirsin istanbul-kocaeli taraflarında yaşıyorsan veya iski kağıthane atıksu laboratuvarını öneririm.

Şanlıurfa'dayım yalnız ama yer sıkıntısı olmaz ilerde bana yararlı olacak yerler olmasını istiyorum . Tübitak'a nasıl başvurabilirim . Online olarak mı , yazılı olarak mı ?

Online başvuru yapılıyor inşallah tarihi geçmemiştir, ben de büro stajımı orada yaptım, Gebze'de bir öğrenci yurdu vardı orada kalıyordu arkadaşlar yazın, oranın kendi servisi de vardı getirip götüren. başka yerde kalacak olursan da İzmit ve İstanbul'da her yere servisi vardır ucu bucağı yoktu otobüslerin çünkü. İstanbul'da başka kalma ihtimalin varsa Kağıthane atıksu laboratuvarı bana çok şey kattı orayı öncelikle tavsiye ederim tabi orada tüm gün boş oturabilirsin, hatta hiç gitmeyebilir gidip de uyuyabiilir film izleyebilirsin belki ama sen öğrenmek ve yapmak istiyorsan da herşeyi çok iyi öğrenir çok rahat yaparsın.

merhaba ben ÇM 2sınıf öğrencisiyim ve bu dönem staj yapacaz ama nasıl bir yerde yapacam hakkında bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim :) il olarak da ankara samsun istanbul koceli olabilir :)