Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Staj için yardım

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında duyguaykç tarafından paylaşıldı.

1. duyguaykç

duyguaykç CMNet Üyesi

sakarya veya izmitte staj yapmak ıstıyorum nereler olabılır yardım edebilirmisiniz?

2. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Duygu hanım hangi konuda staj yeri arıyorsun?
    belki yardımcı olabilirim,
    kolay gelsin,

3. Selen Aksoy

Selen Aksoy CMNet Üyesi

4. Selen Aksoy

Selen Aksoy CMNet Üyesi

5. Selen Aksoy

Selen Aksoy CMNet Üyesi

6. balık1990

balık1990 CMNet Üyesi

arkadaşlar kocaeli de işg stajı yapabileceğim iyi bir firma önerebilirmisiniz

7. duyguaykç

duyguaykç CMNet Üyesi

arkadaşlar çok teşekkür ederim yardımlarınız için.. ben laboratuvar stajı yapcam servet bey tesekkurler :)

8. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Şu laboratuvar stajına hiç anlam veremedim. Saski olabilir veya Karaman atıksu arıtma tesisi

duyguaykç bunu beğendi.
Staj için yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İstanbulda Staj Yardım

Merhaba ben bu sene istanbulda stj yapmak istiyorum ama nerelere basvuracağımı pek bılmiyorum bu konuda lütfen bana yardım edermisiniz İskinin kontenjanı dolmus bundan baska önereceğiniz firmalar veya kurumlar varsa bilgilendirirseniz sevinirim ilginize tesekkür ederim.
  2. eskisehir staj yardım

eskisehirde staj icin basvurulacak yeleri stajyer alan yerleri bilmiyorum kon hakkında bilgisi olan birinden yardım bekliyorum
  3. staj hakkında yardım

harran üni. 2 sınıf öğrencisiyim samsunluyum samsunda yaşıyorum . bu yaz staj yapcam. tavsiyee ettiğiniz bi yer varmı bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? özellikle samsunda yasayanlar varsa daha cok makbule gecer yardımlarınız için şimdiden teşekkr ederim
  4. 2013-2014 yaz dönemi erasmus staj / yardım

Merhabalar, Ben Çukurova Üni. açmış olduğu Erasmus Staj programına katılmaya hak kazandım. Polonya'da staj yapacağım bir işletme arıyorum fakat henüz bulamadım. Daha önce erasmus programı ile staj yapan ya da staj yeri ayarlama konusunda fikir sahibi olan varsa bana yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
  5. Eskişehir staj yardım

merhaba ben 2.sınıf öğrencisiyim ve bu yaz lab stajım var . stajımın boş geçmesini istemiyorum verimli bir staj yapmak istiyorum eskişehirde nerede staj yapabilirim ? şimdiden teşekkürler :)