Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Staj raporu

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Merve Alkan tarafından paylaşıldı.

1. Merve Alkan

Merve Alkan CMNet Üyesi

Merhabalar,

İlaç firmasında İSİGÇ departmanında yaz dönemi stajımı yapıyorum elinde ingilizce işletme stajı örneği olan varsa yardımcı olabilir mi??

Teşekkürler.

Staj raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  2. Örnek Staj Raporu (İng) ve Temiz Su Laboratuvarında Kullanılan Cihazların Resimleri

http://www.ugurbalbay.com Stajyer arkadaşların oldukça işine yarayacağını düşündüğüm kendi laboratuvar (Temiz Su) stajımın raporunu sizlerle paylaşmak istedim. Rapor ingilizce olup İski Feriköy Temizsu laboratuvarında yapılan deneylerle ilgili bilgiler içermektedir. Staj raporlarını İngilizce olarak hazırlayan arkadaşlar bu rapordan faydalanabilirler. Ayrıca laboratuvar Resimlerinide...
  3. Staj

arkadaslar antalya merkezde büro stajı yapabilecegim bildiğiniz yada calıstıgınız yer varmı?Teşekkürler..
  4. Staj

merhabalar staj ıcın onerecegınız yerler neresı ?(konya,antalya,denızlı,eskısehır de olabılır )
  5. Staj

Antalya Buyuksehır Belediyesine bağlı ASAT 'da staj yapacagım daha once bu kurumda staj yapan arkadaslar var ıse fıkırlerı benım ıcın onemlı :) mesela sehır ıcınden cok mu uzak ıkametgah sorun olur mu ben laboratuvar stajı yapıcam burada yapmam mı tavsıye eder mısınız ? Nelerı daha cok dıkkat edersem benım ıcın faydalı olur? bu konuda yardımcı olabılırsenız sevınırım. Tesekkurler sımdıden...