Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Staj sunumu

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Murat H. Ünsal tarafından paylaşıldı.

1. Murat H. Ünsal

Murat H. Ünsal CMNet Üyesi

ön aritma da staj yaptim bu yaz 2 hafta sonra staj sunumum var acaba nasil yapmaliyim. neler kullanmaliyim bilgi verebilecek olan var mi?

Staj sunumu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  2. Adsorbsiyon Sunumu

Adsorbsiyon bir çözeltide belirli maddeleri uzaklaştırmak amacıyla bu maddeleri tutabilecek özellikler gösteren adsorbant adı verilen maddelerin kullanılması işlemidir. Aktif karbon bir adsorbant olup,ileri atıksu uygulamalarında ve belirli endüstriyel atıksuların arıtılmasında geniş ölçüde kullanılmaktadır.Aktif karbonunun organik bileşiklerin büyük bir kısmını adsorplama özelliği göstermesi...
  3. Hava kirliliği sunumu

merhaba, benim hava kirliliği ile ilgili sunum yapacam . lise ve ortaokullara genellikle hitap edecem. Sunum hazırladım hoşumada gitti ama seviyesi biraz ağır gibi oldu yani onları düşününce biraz sıkılabilecekleri aklıma geldi. sizinde fikirlerinizi almak istiyorum nasıl basite indirebilirim? neler yapabilirim zamanım var biraz bu yüzden gerekirse tamamen değiştirebilirim de:) tüm fikirlere...
  4. Hava kirliliği sunumu

Mayıs ayında Hava Kirliliği konulu bir sunum yapacağım ve şu an da bunun hazırlığı içersindeyim.Aklımı kurcalayan sıradan sunumların dışında dinleyiciye faydalı olan ve bu önemli konunun ne kadar ciddi boyutta olduğunu gösterebilmek için ne yapabilirim sorusuydu. Biraz araştırma yaptım ve karşıma bu fikir çıktı; sizinde bildiğiniz gibi Çin'de ki endüstrinin hızlı gelişimi ve yeterli önlem...
  5. Bitirme tezi sunumu

Merhabalar, Bitirme tezimiz için sunum hazırlamam gerekiyor. Elinizde örnek sunumlar varsa yardımcı olabilir misiniz acil olursa sevinirim