Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Staj yardımı

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Durmaz furkan tarafından paylaşıldı.

1. Durmaz furkan

Durmaz furkan CMNet Üyesi

Karabük üniversitesinde 2.sınıf öğrencisiyim yaz stajımı yapabilmek için bir yer arıyorum.

Yardımlarınız için teşekkürler.

2. E.KAYA

E.KAYA CMNet Üyesi

günaydın. karabükte staj yapacaksın büyük ihtimal ama ilk stajında laboratuvar stajı yapmanı tavsiye ederim.

3. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Kardemir demir çelik fabrikası senin için güzel bir staj yeri olacaktır, çok şey katacağına eminim

Staj yardımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  2. staj yardımı

merhaba. ben sakarya üniversitesi çevre müh. 2.sınıf öğrencisiyim yaz döneminde zorunlu lab. stajım var. mercedes benz fabrikasında düşünüyordum fakat 2 adet yabancı dil istiyorlar.:( farklı alternatiflerde bulunursanız sevinirim. stajı ist da yapmak istiyorum. şimdiden teşekür ederim
  3. Öğrenciler İçin Mevzuat Yardımı

Ben Çevre Mühendisliğinde okuyan bir öğrenci olarak mesleğin içinde olan büyüklerimizin bize öncelikle hangi mevzuatları inceleyip haklarında bilgi sahibi olmalıyız isimleri ile bu başlık altında paylaşıriseler bizim için çok faydalı olur. Tabi ki uzamanlaşmak istediğimiz alanlara göre öncelikli bilmemiz gereken mevzuatlar değişebilir ama Mesleğin içindekiler paylaşımlarını bu başlık altında...
  4. Ödev yardımı..

Büyükbaş ve küçük baş Hayvan Besi Tesisi ced raporu olan veya her hangi bir kaynağı bulunan varsa yardımcı olabilir mi?
  5. Ödev yardımı talebi

merhaba anaerobik proseslerin mikrobiyolojik süreçleri ödevi hakkında yardımcı olabilir misiniz