Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Staj yerleri

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Cumhur Bakır tarafından paylaşıldı.

1. Cumhur Bakır

Cumhur Bakır CMNet Üyesi

Ankara'da staj için önereceginiz yer varmı?

2. Rabia Ülkühan Köse

Rabia Ülkühan Köse CMNet Üyesi

İletişime geçebilirsin...
    ABRA ATIK İLETİŞİM MAKİNA A.Ş.
    MERKEZ: BESTEKÂR SOKAK 2/1 BAKANLIKLAR / ANKARA & TEL: + 90 312 419 17 00 FAKS: + 90 312 419 17 01
    TESİS: KAZAN KERESTECİLER SANAYİ SİTESİ 3 CADDE NO: 37 / 39 KAZAN ANKARA
    İSTANBUL ŞUBE: EĞİTİM MH. FAHRETTİN KERİM GÖKAY CD. ORTAKLAR İŞ MERK. NO: 71 KAT: 6 DAİRE: 44 HASANPAŞA KADIKÖY TEL : +90 216 330 20 87

Staj yerleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Projenin İş Akım Şemaları ve Gürültü Kaynağı yerleri

Projenin İş Akım Şemaları ve Gürültü Kaynağı yerleri
  2. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  3. Eğlence Yerleri Bilgi Sistemi

Arkadaşlar gürültü konusunda bazılarımız biliyordur, eğlence yerlerinin bu sisteme kaydolup, ölçüm yaptırdıktan sonra verileri girmesi gerekiyor Canlı Müzik İzni ile birlikte. Elimde bir Çevresel Gürültü Seviyesi Değerlendirme Raporu var ancak bilgi sisteminde istediği verileri ben bu raporda göremedim. Raporda bir çok veri var tabi ki seçiken noktalarda yapılan ölçümlerle ilgili ancak...
  4. Ömrünü Tamamlamış Araçların Teslim Yerleri

Ömrünü Tamamlamış araçların teslim edilecek firmaların yerleri hakkında bilgiler ekli dosyada yer almaktadır.
  5. Konteynerların yerleri

Arkadaşlar merhaba, Çalıştığım firmada atıkları topladığımız konteynerlar yetersiz miktarda. Yeni alınacak konteynerların yerleri için fabrika içinde ve dışında olmak üzere bir standart veya yönetmelikte geçen bir madde var mıdır? Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.