Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Staj

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Mervealtn tarafından paylaşıldı.

1. Mervealtn

Mervealtn CMNet Üyesi

Bursa'da laboratuvar stajı yapabileceğim yerler???

2. Müjgan Ergül

Müjgan Ergül CMNet Üyesi

Meraba,
    Ben Bursa da, Halk Sağlığı Laboratuvarında yapmıştım. Başvurmanı tavsiye ederim. ;)

3. Mervealtn

Mervealtn CMNet Üyesi

Teşekkür ederim.. Peki bu yer çevre mühendisliği öğrencisi açısından ne kadar verimli olur?

4. Müjgan Ergül

Müjgan Ergül CMNet Üyesi

Hava analizleri, su(içme suyu, kaplıca suları.. v.s) analizleri, ağır metal ölçümleri, mikrabiyolojik tetkikler hepsi yapılıyor ve ilgili kişiler tek tek bütün analizleri öğretmişlerdi. Faydalı olacağını düşünüyorum. ( http://www.bsm.gov.tr/duyuru/duyuru.asp?no=4194 bu adresten de laboratuvar ile ilgili bi kaç bilgiye ulaşabilirsin. )

5. Mervealtn

Mervealtn CMNet Üyesi

çok teşekkür ederim bunu değerlendireceğim:)

Staj konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Staj

Selamlar arkadaşlar Bir danışmanlık firmasında ; ISO 9001, 14001 ve OHSAS konusunda staj yapmak isteyen arkadaşlar varsa bana mail atabilirler... Stajda gösterilecek müşterinin hizmet konusu LPG ve AKARYAKIT istasyonu olup talebiniz halinde diğer sektörlerde de staj yapma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca bu sistemlerin uygulaması konusunda deneyim sahibi olmak isteyen mezun arkadaşlarda...
  2. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  3. Staj

arkadaslar antalya merkezde büro stajı yapabilecegim bildiğiniz yada calıstıgınız yer varmı?Teşekkürler..
  4. Staj

Staj için önerebileceğiz yerler var mı acaba?
  5. Staj

Merhaba arkadaslar. Ben bodrumda staj yapacagim. Bana yardimci olabilirsiniz. Belediye disinda mühendislik veya tesis ..vb yardim edebilirmissiniz?