• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Staj

Zeliha Ekinci

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
çalışmıyor
merhabalar staj ıcın onerecegınız yerler neresı ?(konya,antalya,denızlı,eskısehır de olabılır )

Eskişehir İl Çevre'yi şahsen öneririm, Sağolsun Çevre Yönetim Şube Müdürü İhsan bey ve oradaki tüm görevli personel ellerinden geldiğince her denetime götürmeye çalışıyorlar, tabi kalabalık olmayan bir dönemde yaparsan senin için daha iyi olabilir :)

Sena beye katılıyorum :) Staj dönemimde ne öğrendiysem hepsini Eskişehir İl Çevrede öğrendim. Öğrendiklerimin faydasını da hala görüyorum.

izmirde staj yapmamız için önerebileceğiniz yer var mı ?

@Elif Akbey

karaman aat
hendek aat
akyazı aat
bir kaç tanede içme suyu yapıldı yeni ama adlarını bilmiyorum
not: hepsi sakaryada, kısaca saski, önceden başvurmakda fayda var, ocak şubat gibi

@Fatih Özcan
teşekkr ederm fatih bey. hem içme hem atık yapmakta fayda olur diye düşünüorum da sizce başka bi başka tesiste de tavsiyeniz olabilir mi ?