Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Stajer İlanı

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

1. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Veliköy-Çerkezköy'de bulunan Geri Dönüşüm Tesisimizde haftada 2 gün stajer olarak çalışmak üzere ,

*Çorlu, Veliköy, Çerkezköy ve civarlarında ikamet eden,
    *4.sınıf (mezun olabilecek durumda ) Çevre Mühendisi

aranmaktadır. Çalışma günleri Pazartesi-Cumartesi arası ders programına göre 2 gün olacak şekilde ayarlanabilme esnekliğine sahiptir. Taraflar arasında uygun koşullar sağlandığında mezuniyet durumunda iş imkanı mevcuttur.

İlgilenen adayların özgeçmişlerini 09.10.2009 tarihine kadar sebnem.basaran@ artecevre. com adresine "Stajer Çevre Mühendisi" başlığı ile göndermeleri rica olunur.

Saygılarımla,
    Şebnem Başaran

KaynaK: ÇMO İstanbul Şubesi Yahoogroups

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Stajer Çevre Mühendisi, Çorlu-TEKİRDAĞ

Çorlu'da bulunan danışmanlık şirketimizde stajer alımı yapılacaktır.,

* Çorlu, Çerkezköy ve civarlarında ikamet eden,
    * Tercihen 4.sınıf Çevre Mühendisi

aranmaktadır. Çalışma günleri Pazartesi-Cumartesi arası olup tatilde tam, tatil sonrası ders programına göre ayarlanabilme esnekliğine sahiptir.

İlgilenen adayların özgeçmişlerini emresinik@yahoo.com adresine "Stajer Çevre Mühendisi" başlığı ile göndermeleri rica olunur.

Saygılarımla,

Emre SiNiKOGLU
    Cevre Muhendisi / Enviromental Engineer
    Eko Trend Aritma Teknolojileri Ltd. Sti.

Muhittin Mahallesi Küçük Eyüp Sokak
    Bayol Is Merkezi Kat:1 No:56
    Çorlu/Tekirdag TURKEY

cell : +90 541 654 1732
    tel : +90 282 654 17 32
    fax : +90 282 650 22 36

3. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Athisa Çevre Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

"Athisa Çevre Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi tıbbi atık yönetimi üzerine çalışan bir firmadır. Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere stajyer öğrenci alınacaktır.

Stajeyerlik ile ilgilenenlerin ingilizce özgeçmişlerini ve başvuru yazılarını, burcu@athisa. com.tr adresine konu kısmına "CEV-STJ" yazarak 15/02/2010 tarihine kadar göndermeleri rica olunur.

Aranan Özellikler:
    Çevre Mühendisliği 3. veya 4. sınıf öğrencisi olmak,
    Çok iyi seviyede İngilizce bilmek.

Stajer İlanı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Stajer Alımları

Arkadaşlar merhabalar, Zamanında hepimizin zorluklar çektiği bir konuya dikkatinizi çekmek istiyorum. Malum yaz stajlarının kayıt kabulu yaklaştı. Ve stajer arkadaşlarda da nerede staj yapsam yada yer bulamadım kaygıları başladı. Nerede staj yapsam kısmına forumumuzda arama yaparak cevap bulabilirsiniz. Benim asıl değinmek istediğim yer bulamadım kısmı. Evet arkadaşlar bu kapsamda sizlerden...