Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Statistical analysis- örnek sorular ve çözümleri

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Öyküm Hız tarafından paylaşıldı.

1. Öyküm Hız

Öyküm Hız CMNet Üyesi

(yüksek lisans düzeyinde) Anova- Dunnett’s Method- Tukey’s method örnekleri de içermektedir.

Ekli Dosyalar:

Fatih Özcan bunu beğendi.
Statistical analysis- örnek sorular ve çözümleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hydrologic Analysis and Design

[COLOR=Red]Product Description: Real-world in perspective, this book offers an applications-oriented introduction to engineering analysis and design methods that are related to various components of the hydrologic cycle, especially urban hydrology. The book explores the physical processes of the hydrologic cycle, t he computational fundamentals of hydrologic analysis, and the elements of...
  2. Practical Environmental Analysis

[SIZE="3"][COLOR="Red"]Practical Environmental Analysis By M. RADOJEVIC, V. BASHKIN Publisher: Royal Society of Chemistry Number Of Pages: 486 Publication Date: 1999-06-22 ISBN-10 / ASIN: 0854045945 ISBN-13 / EAN: 9780854045945 Product Description: Practical Environmental Analysis is supplemented by theoretical material explaining, amongst other concepts,...
  3. Örnek Dizayn Soruları ve Çözümleri | İngilizce

[SIZE="2"]Elimde 84 senesinde İngilizce olarak yayınlanan kaliteli dizayn soruları var. Göz atmak isteyen arkadaşlar linkten indirebilirler. - [COLOR="red"]Tıkla İndir Dizayn Soru Konuları. Sedimentation Single stage stone-media trickling filters Two stage stone-media trickling filters . Plastic-media trickling filters Activated sludge, plug flow aeration ....
  4. İş Güvenliği Uzmanlığı Örnek Sorular

Arkadaşlar Temmuz 2'de yapılacak İSG uzmanlığı sınavına girecek arkadaşlar için bulduğum soruları gönderiyorum.Şahsen nette çok ararlı birşey bulamadım.Herkesin bu halde olduğunu düşünerek kurstan bir arkadaşımdan bulduğum soruları paylaşıyorum.Bu sınava çalışmak gerçekten çok sıkıcı:(