Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Stinga tech tavuk gübre bertafar

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında onder.atasoy tarafından paylaşıldı.

1. onder.atasoy

onder.atasoy CMNet Üyesi

STİNGA TECH TAVUK GÜBRESİ BERTARAF GÜBRE YAKARAK KÜMES ISITMA

Şafak Yılmaz bunu beğendi.
  2. SenayKS

SenayKS CMNet Üyesi

Sn. @onder.atasoy , videonuzu izledim, bir kaç konuda bilgi verebilir misiniz:

1) kurutma ve yanma işleminde oluşan kokuyu nasıl yok ediyorsunuz?
    2) yanma sonrası oluşan cürufun bertarafı için önerilen ve uygulanan yöntem nedir?

teşekkürler...

3. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

Önder bey, Balıkesir Manyas da bulunan AB GIDA firması ile iletişime geçebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında koku sıkıntısı yaşanıyor. Ben kendilerini defalarca şikayet ettim. Çevre Bakanlığı tesisten çıkmıyor. Sisteminizde ilgilenecektir.

onder.atasoy bunu beğendi.
  4. MERVEALTİNTAS

MERVEALTİNTAS CMNet Üyesi

Benim de bir sorum olacak gübre işleme tesisi kurabilmek için uyulması gereken Atık Yönetimi Yönetmeliği dışında, gübre depolanacak sahanın özellikleri anlatan herhangi bir yönetmelik var mıdır?

5. onder.atasoy

onder.atasoy CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar Sorduğunuz sorunun cevabını bu haberin en sonundaki Arıtma çamurları bertaraf emisyon analizinde bulabilirsiniz sanırım.
    Stinga tech teknolojisinde kazan yanma sıcaklığı 1800 derecedir.Normal kazanlarda en verimli yanma gerçekleştiren kazanlarda 900-1000 derece 1800 dercede gazların nasıl tepki verdiğinin açıklaması olarak sadece diyebieceğim şimdilik emisyonsuz yanma .Rapor ve yazılar elime geçince paylaşırım. Teşekkürler