Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Strafor atıkları

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Merve Bayraktar tarafından paylaşıldı.

1. Merve Bayraktar

Merve Bayraktar CMNet Üyesi

Arkadaşlar;
    Strafor atıklarınız var ise bertarafını ne şekilde yapıyorsunuz. Ambalaj TAT ları almayı kabul etmiyor işlerine yaramadığını söylüyorlar? Gönderen varsa yardımcı olabilir mi?

2. Murat Tosun

Murat Tosun CMNet Üyesi

3. Merve Bayraktar

Teşekkürler, ancak Tekirdağ bölgesinde alan tesis var mıdır acaba yoksa mecburen burası ile anlaşılacak.

4. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Tonaj bilgisi verebilir misiniz?

Örneğin elinizde 5 ton ve üzeri malzeme varsa yerinden aldırabiliriz.

5. Merve Bayraktar

Şuanda 5 ton yok yakın zamanda başka bir yere gönderildi, yeriniz nerede mesafeden dolayı mı min. 5 ton.

6. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Evet tır nakliyesi max. 5 ton çekmekte (tam dolu hali) zaten tırı doldurmazsan da strafor kurtarmaz Tekirdağ'a gidip gelen araçlarımız olduğundan aldırabiliriz diye düşündüm...

7. Merve Bayraktar

Anladım, çok teşekkürler.

8. Kağan

Kağan CMNet Üyesi

straforun atık kodu nedir?

9. İdris Kaval

İdris Kaval CMNet Üyesi

İyi günler;
    Strafor üretim tesisi ek kaçta yer almaktadır.

10. evmek

evmek CMNet Üyesi

Ek-2 ye girmekte buhar kazanı olduğundan ısıl gücüne göre değerlendireceksin..

11. kaan.karapınar

kaan.karapınar CMNet Üyesi

merve hanım biz strafor geri dönüşüm imalatı ile uğraşmaktayız yerimiz büyükçekmece dedir(çevre ve orman bakanlığından lisanslı bir firmayız)

12. Merve Bayraktar

Straforları hangi kodla alıyorsunuz Kaan Bey? Bazı firmalar ambalaj atığında PP olarak değerlendiriyorda.

13. arif demirtaş

arif demirtaş CMNet Üyesi

ankara yenimahallede strafor geri dönüşümünü yapıyorum . yer gözekmezsizin strafor atıklarınız alınır . strafor eritme makinasıda boyutlarına kapestelerine görede satılır .arif demirtaş 0541 403 45 88 / 0531 403 45 88 /0554 509 77 56

14. rüya

rüya CMNet Üyesi

Merve Hanım bazı firmalar PS olarak değerlendiriyor.Atık kodu nedir arkadaşlar bilen var mı acaba? Eğer bu şekil değerlendirme doğru ise TAT larında alma yetkisi olur sanırım...

15. arif demirtaş

arif demirtaş CMNet Üyesi

arkadaşlar eps atıklarının diğer adı polistren ama eriğidiğinde bu adı alıyo kısacası ps . bu atıklar genellikle granül çekilip plastik ana hammadesi oluyor . strafor atıklarınız ankara ve çevresindeyse değerlendirebiliriz . şayetki şehir dışında ise makinalarımız ve ekipmanlarımız var irtibat tel: 05414034588 arif demirtaş KISMET GERİ DÖNÜŞÜM

16. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

peki bırım fıyatı nedır ortalama ?

17. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Merhaba bu mesajı yazdığım zaman ki firmadan ayrıldım şu an ancak birim fiyat değil de sefer başına yapıyorlar işlerini firmalar yakınlardakileri kamyonlarla uzaktakileri kapalı kasa tırlarla almaktalar. Sefer başı nakliye ücreti firma bazında değişmekte.

Ercan Selvi bunu beğendi.
  18. straforhurda

straforhurda CMNet Üyesi

19. jn6zo

jn6zo CMNet Üyesi

Strafor atıkları hangi atık kodu ile verilmelidir? hammadde ambalajlarından çıkan strafor atıkları tehlikesiz atık olarak verilebilir mi? Ambalaj atığı olarak alan firma bulmak zor ve de birim fiyatları daha düşük oluyor.

20. kaan.karapınar

kaan.karapınar CMNet Üyesi

Strafor atıklarınızı (Toz kutu ve her türlü eps & xps) Kendi araçlarımızla yerlerinden almakta ve tekrar kullanıma kazandırmaktayız..
    Kaya Plastik 0530 873 89 58

Strafor atıkları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık strafor geri dönüşümü

ArkadaŞlar straforun gerİ dÖnÜŞÜmÜ hakkinda bİlgİ sahİbİ olan varsa lÜtfen yardimlarinizi rİca edİyorum.
  2. Yay Atıkları

arkadaşlar, yataklarda kullanılan yay atıklarının atık kodu ne olarak geçiyor? Bu konu da tehlikeli atık lisansı olan bir firma var mı? Ben piyasada bulamadım da.
  3. Cam atıkları hkk.

Arkadaşlar mrb, Elimde MERCK firmasına ait kırılmış camlar var. Bu atıkları nereye gönderebilirim? Teşekkürler.
  4. Cam atıkları hkk.

Arkadaşlar mrb, Tesisteki Pencerelerden ve Kapılardan çıkan kırık camları ( kontamine olmamış ) nasıl değerlendir meliyiz ?
  5. Strafor üretimi ek kaçtadır ?

Arkadaşlar strafor üretim tesisi hangi ek listesindedir bilgisi olan var mı ?