Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Strafor üretimi ek kaçtadır ?

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında can250 tarafından paylaşıldı.

1. can250

can250 CMNet Üyesi

Arkadaşlar strafor üretim tesisi hangi ek listesindedir bilgisi olan var mı ?

2. Pınar Özgen

Pınar Özgen CMNet Üyesi

Benim firmam Ek-2 listesinde "1.2.2 Gaz yakıt (doğalgaz, sıvılaştırılmış petrol gazı, kokgazı, yüksek fırın gazı, fuel gaz) yakan ve toplam yakma sistemi ısıl gücü 2 MW ve daha büyük 100 MW’tan küçük olan tesisler." olarak geçiyordu.

3. can250

can250 CMNet Üyesi

Şimdi baktım bizim tesisin de kapasite raporunda sizin belirttiğiniz özelliklerin aynısı yazıyor . Uygunluk yazısı başvurusu için bu şeklide gönderiyorum yazımı .Teşekkür ederim ... :)

Pınar Özgen bunu beğendi.
  4. Pınar Özgen

Pınar Özgen CMNet Üyesi

Rica ederim. Zaten farklı maddelere de girecek olursanız uygunluk raporunda onları da belirtirler. Kolay gelsin.

can250 bunu beğendi.
  5. can250

can250 CMNet Üyesi

Tekrar teşekkür ederim ...Size de kolay gelsin...

6. Filiz Bali

Filiz Bali CMNet Üyesi

Madde 5.14 Poliüretan biçimlendirme maddeleri veya poliüretan köpüğü ile maddeler içerisinde boşluk oluşturma çalışmaları yapan tesisler (Ana girdi maddelerinin 1000 kg/saat ve üzerindeki tesisler dahil olup, termoplastik poliüretan kullanan tesisler hariçtir).* hammadde poliüretan ise bu madde de var.

7. can250

can250 CMNet Üyesi

teşekkür ederim ben ek-2 4.19 olarak verdim çevre il müdürlüğü öyle istedi :)

Strafor üretimi ek kaçtadır ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Enerji Üretimi

Arkadaşlar, biraz uçuk bir fikir olarak gelebilir fakat sizin de fikrinizi almak istedim. Üretimden çok fazla ahşap ve talaş tozu çıkıyor. Bunalrın bertarafında zorlanıyoruz. hiçbir firmada almak istemiyor. Yakma Tesisi kurarak enerji üretimi yapmak çok mu pahalı bir işlem olur?
  2. Atık strafor geri dönüşümü

ArkadaŞlar straforun gerİ dÖnÜŞÜmÜ hakkinda bİlgİ sahİbİ olan varsa lÜtfen yardimlarinizi rİca edİyorum.
  3. Alg üretimi

alg üretimi üzerine tez hazırlıycam bunun üzerine çalışan varmı,ya da ankara'da alg uretımı yapan bıldıgınz tesıs varmı yardımcı olursanız sevırım teşekkürler...
  4. Strafor atıkları

Arkadaşlar; Strafor atıklarınız var ise bertarafını ne şekilde yapıyorsunuz. Ambalaj TAT ları almayı kabul etmiyor işlerine yaramadığını söylüyorlar? Gönderen varsa yardımcı olabilir mi?
  5. Frit üretimi

arkadaslar