Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Stressiz bi yaşam için ufak bir sunum:))

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

umarım 2 dakika ayırıp bu unumu izlersiniz:)

Ekli Dosyalar:

Stressiz bi yaşam için ufak bir sunum:)) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yatay geçiş yapmak isteyenlere ufak bir yazı

Üniversitelerin Yatay Geçiş olanakları hayatınızı değiştirebilir... Lise yıllarında üniversiteye kapak attım mı sonra rahatım düşüncesi, sonrasında ya varya bir yatay geçiş yada dikey geçiş yapsam rahatım düşüncesine döner; sonrasında ise bu kısır döngü hayatın cilvesi olarak aynı umutları bize aşılamaya devam eder. Ben de Zonguldak Karaelmas Üniversitesinde okurken hatta orayı yazarken...
  2. Yaşam için teknoloji Yarışması Bosch

Mühendislik konusunda yaratıcı beyinleri keşfetmenin yanı sıra ekolojik sorunlara çözüm getirmek amacıyla düzenlenen yarışmanın konularını enerji tasarrufu, atık yönetimi ve alternatif / yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı oluşturuyor. Mühendislik fakültelerinin lisans ve tüm yüksek lisans öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen yarışma, 01 Mart- 31 Ekim 2011 tarihleri arasında...
  3. "Ölü değil, yaşam kaynağı"

[FONT=Verdana]Ormanlarda yaşayan türlerin üçte birine yakını, yaşamlarını sürdürebilmek için yaşlı ağaçlara ve ölü ağaç gövdelerine bağımlı. Ölü ağaçlar; kuşlar, yarasalar ve diğer memeliler için yaşam ortamı, barınma ve besin kaynağı sağlıyor. Bunun dışında, ölü ağaçlar ormanda yaşayan ama fazla dikkat çekmeyen canlıların çoğu (böcekler, mantarlar ve likenler) için de son derece önemlidir....
  4. Ürün yaşam döngüsü analizi

ürün yaşam döngüsü analizi ile ilgili sunum yapmam gerekiyor bana yardım edebilir misiniz. pazartesiye kadar.
  5. Su ve Yaşam - Ankara 2012

Su ve Yaşam - Ankara 2012 [FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT]Ankara Tabip Odas[FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT]ı[FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT], ASK[FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT]İ[FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT][FONT=TimesNewRomanPS-ItalicMT]-SUKADER, Çevre Mühendisleri...