Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Su kaynağında pah , pops (kok) giderimi yardim!!

Konu, 'İçme Sularının Arıtılması' kısmında Enderman tarafından paylaşıldı.

1. Enderman

Enderman CMNet Üyesi

Arkadaşlar herkese merabalar.
    Bir gol PAH, POPs(KOK) ve methhyl parathion ile kirletiliyor. Bu golu temizleyecek arıtma teknolojisini nasıl geliştirebiliriz..Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarımla Tolga ÖNER
    Yok mu hiç bilgisi olan arkadaşlar ?

Su kaynağında pah , pops (kok) giderimi yardim!! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeyı Ortamda ve kaynağında önleme

Baş iş Müfettişi Kibar Erten tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  2. Anlaşamalı olduğumuz belediye sınırlarında resmi yerden kaynağında ayrı toplama yapma...

merhaba; belediyelerle sözleşmelerimiz var ve bu belediye sınırları içerisinde olan resmi kurumlarla firma olarak anlaşma yapmak zorunda mıyım kaynağında ayrı toplama çalışması için? Resmi kurumların bazıları bizi bağlamaz diyor belediye sözleşmeleri böyle bir şey söz konusu mu?
  3. Sızıntı suyundan amonyak giderimi lisans tezi yardım ..

Merhaba arkadaşlar , lisans tezi olarak; doğal materyallerin arıtım potansiyellerinin araştırılması başlığı altında sızıntı suyundan amonyak giderimini araştırıyorum. Bunun için Türkiye de yapılan örnek uygulamalar ve adsorpsiyon yönteminde adsorbent olarak kullanılabilen doğal materyallerin neler olabileceği hakkında bilgiye ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  4. Ambalaj atıkları kaynağında ayrı toplama

Arkadaşlar kaynağında ayrı toplama ve iş akış sürecini etkileyen etkenler hakkında bir belge hazırlamam gerekiyor. Siz meslektaşlarımın bu konuda bilgi ve dökümanlarından yardım almak isterim. Yardım ederseniz sevinir. Teşekkürler