Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Su kirliliği mevzuatı eğitimi

Konu, 'Su Kirliliği ve Modellemesi' kısmında Melih Coşar tarafından paylaşıldı.

1. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Arkadaşlar,

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı web sayfasında yayınlanan, 02-04 Şubat 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen Su Mevzuatı Eğitimi'ni eklerden çekebilirsiniz

İyi Çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

2. Buğra Aktaş

Buğra Aktaş CMNet Üyesi

teşekkürler...

Su kirliliği mevzuatı eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Mevzuatı Eğitimi

[COLOR=#0d0d0d] ÇEVRE MEVZUATI EĞİTİMİ [COLOR=#0d0d0d] 26 - 27 ŞUBAT [COLOR=black]2009 (550 YTL+KDV ) Ayşegül NUHOĞLU Çevre Yük.Müh Yönetim Sistemleri Uzmanı ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Baş Denetcisi CMC (Certified Management Consultant) KAYIT YAPTIRMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN Endüstri Tesislerinden Kaynaklanan Hava Kirliliği Kontrolü Yönetmeliği Su Kirliliği...
  2. Cevre Mevzuati Egitimi

Calistigim Danismanlik sirketi cevre mevzuati egitimi vermek istiyor. Hangi sartlari yerine getirmemiz gerektigini iceren bir link tavsiye edebilirmisiniz . Yada bu konuda bilgisi olan arkadaslarimiz bana yardimci olabilirlerse cok sevinirim. Simdiden cok tesekkurler
  3. Çevre Mevzuatı Eğitimi / İSTANBUL

Arkadaşlar gidip gitmeme konusunda kararsızım, sizce ne kadar yardımcı olacaktır?? Daha önce bu eğitimi alan varmı acaba aramızda?? http://istanbul.cmo.org.tr/index.php/istanbul-egitim/247-egitim
  4. Plastik ve Geri Dönüşüm Sektöründe Çevre Mevzuatı Eğitimi

Merhabalar, Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İzin ve Lisans Dairesi Şube Müdürü Yalçın Karacaile Bakanlık Çevre Mühendisi Cem Ferda Tuncer'in de katılımıyla Plastik ve geri dönüşüm sektöründe çevre mevzuatı ile ilgili bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirecektir. Bakanlık yetkililerine sorularınızı yöneltebileceğiniz...
  5. Çevre mevzuatı eğitimi - 13 aralık 2013

ÇEVRE MEVZUATI EĞİTİMİ 13 ARALIK 2013 Eğitim İçeriği -Çevre Bilgi Sisteminde Karşılaşılan sorunlar -Çevre İzni almanız gerekiyor mu? -Çevre Görevlisi bulundurmanız gerekiyor mu? -Çevre Mevzuatı gereği alınması gerekli İzinler, Beyanlar ve Kayıtlar nelerdir? -Çevre Mevzuatı hangi cezaları öngörüyor? -Mevzuat Listesi - Atık Yönetimi Genel Esaslarına İlişkin Yönetmelik -...