Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Su Tasfiyesi (Prof.Dr. Veysel Eroğlu)

Konu, 'Türkçe Kitap Tanıtımları' kısmında Yılmaz Harmancı tarafından paylaşıldı.

1. Yılmaz Harmancı

Yılmaz Harmancı CMNet Üyesi

Su Tasfiyesi, Prof.Dr. Veysel Eroğlu 2008 basım çevre orman bakanlığı tarafından 5000 adet basılmış olup piyasada satılmamaktadır.

Ekli Dosyalar:

2. superjax

superjax CMNet Üyesi

zaten çevre ve orman bakanlığının döküman sayfasında kitaba istediğiniz gib bakabiliyorsunuz

3. engin1502

engin1502 Misafir

bende bu kitap var ama bilgisayarımda da olmasını istedim tesekkurler

4. rudeboy_17_41

rudeboy_17_41 CMNet Üyesi

5. Meltem OSMANOĞLU

Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

arkadaşlar bu kitaba acil ihtiyacım var satmak isteyen veya satılan bir yer varsa bilgi verirmisinizz

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Kütüphanelerden temin edin derim.Çünkü onu bulmak hakikaten çok zor.Açıkcası ben geçen hafta denedim.Hemen Hemen her üniversitenin kütüphanesinde var

7. Kezban Özer

Kezban Özer CMNet Üyesi

kitabı indirince winrarlı dosyayı tıkladığımda hata veriyor.Benden mi kaynaklı yoksa linktemi sorun var? teşekkürler.

8. hrntsn

hrntsn CMNet Üyesi

9. Onur Altun

Onur Altun CMNet Üyesi

Çok güzel bir kitap...

10. Meltem Mermeroluk

Meltem Mermeroluk CMNet Üyesi

11. Serap Töre Çelik

Serap Töre Çelik CMNet Üyesi

12. alikcklkn

alikcklkn CMNet Üyesi

13. golcuktayfasi

golcuktayfasi CMNet Üyesi

bu kitabın wordde hazırlanmış versiyonu vardı. pdf bu sanırım. word haline nasıl ulaşabilirim?

14. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Böyle bir dosyaya ulaşabileceğinizi hiç sanmıyorum. Word dosyası aramanızda ki sebep nedir ?

15. golcuktayfasi

golcuktayfasi CMNet Üyesi

vardı elimde böyle bir dosya fakat kayboldu. kullanılabilirlik açısından daha kolay word hali çünkü.

16. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Peki bulursanız bizimle de paylaşın lütfen.

Seda Güney bunu beğendi.
  17. Murat Er

Murat Er CMNet Üyesi

18. superjax

superjax CMNet Üyesi

linkleri yenileyebilir miyiz?
    bence bu tarz foruma ait linklerin ölmemesi için A4share ye konması güzel olabilir.

19. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

14 numaralı mesajdaki link çalışmaktadır. Ayrıca sitemizde 500 mb dosya yükleme imkanı mevcuttur. Ben her ihtimale karşı dosyayı ilk mesaja ekleyeceğim.

20. Zeruan

Zeruan CMNet Üyesi

Su Tasfiyesi (Prof.Dr. Veysel Eroğlu) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksuların Tasfiyesi

Yazar: Prof.Dr.VEYSEL EROĞLU Boyutlar: 16 x 24 Sayfa Sayısı: 230 Basım Yılı: 2002 Fiyat: 15 YTL (KDV DAHİL) İÇİNDEKİLER: Tasfiye Usulleri Atıksuların Miktar ve Özellikleri Izgaralar Kum Tutucular Ön Çöktürme Havuzları Biyolojik Tasfiye Besi Maddesi (Nutrient) Giderimi Çamur Tasfiye ve Uzaklaştırma Biyofilm Sistemleri Kanalizasyonu Olmayan Yerlerde Atıksuların Uzaklaştırılması Küçük...
  2. Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu Taslağı Savundu

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Tabiatı ve Biyolojik Çeşitlilik Korumu Kanununun çok önemli olduğuna işaret ederek, bir an önce çıkması gerektiğini belirtti. Eroğlu, ''Bu kanun HES'lerin önünü açmak için değil, tabiatı korumak için gereklidir'' dedi.Eroğlu, DSİ Konferans Salonu'nda düzenlenen Biyoçeşitlilik İzleme ve Koruma Sempozyumu'nda yaptığı konuşmada, geçen yılın bütün dünyada...
  3. Prof. Dr Ferruh Ertürk

Merhaba arkadaşlar Geçtiğimiz hafta vefat eden Ferruh hocamızla ilgili bir yazı hazırlayacağım. Teknik alanda hocamla ilgili çok bilgim yok. Kişisel olarak çok sevdiğim bir hoca idi. Arkasından güzel bir hatıra yerine geçecek ve tanıma güzelliğini yaşayamayacaklar için kim olduğu anlatan bir yazı için sizlerden hocamızla ilgili bilgi talep ediyorum. Teşekkür ediyorum.
  4. Veysel eroğlu atıksuların tasfiyesi kitabı

arkadaşlar elinde atıksuların tasfiyesi kitabı dökümanı olan varmı çok acil yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
  5. "Veysel Bey, Ergene'nin hali ne böyle?"..

Önce haberi bir okuyalım... Televizyonda Ergene Nehri'ndeki kirlilikle ilgili görüntüleri izleyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nu telefonla aradı. Başbakan Erdoğan , “Veysel Bey, Ergene'nin hali ne böyle?” diye sordu. Bakan Veysel Eroğlu, şunları söyledi: “Geçen yıl başbakanımız bir gün bana telefon açtı. Televizyonda Ergene Nehri ile ilgili bir...