Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Su temini ve atıksu uzaklaştırma

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Kübra Ertaş tarafından paylaşıldı.

1. Kübra Ertaş

Kübra Ertaş Mevzuat Grubu

Su getirme dersi için; Su Temini ve Atıksu Uzaklaştırma Ders Notları adlı pdf - kitap .

Ekli Dosyalar:

2. Cihan Yeşil

Cihan Yeşil CMNet Üyesi

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

rica ederim, kolay gelsin...

4. Serol Bayındır

Serol Bayındır CMNet Üyesi

5. superjax

superjax CMNet Üyesi

6. can serim

can serim CMNet Üyesi

Su temini ve atıksu uzaklaştırma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Su temini projesi

Arkadaşlar okulda yapığım su temini projesi ektedir. Açıkçası içini açıp bakmaya korktum yanlışları görürüm diye :)
  2. Su temini ve atıksu uzaklaştırma ders notları

BÖLÜM-I Giriş Su, insan ve diğer canlıların ana ihtiyaçlarının başında gelir. İnsan vücudunun %90’ı sudur. Aç kalan bir insan uzun süre yasayabilmesine rağmen , susuz kalan bir kimse kısa sürede ölmektedir. Fert olarak sadece içmek için gerekli olan su ihtiyacı günde 4-5 litreyi litreden fazla değildir. Bununla beraber toplumlar teşekkül edip, köy, kasaba ve şehirler oluştuktan sonra,...
  3. Su temini ve atıksu uzaklaştırma

Su Temini ve Atıksu Uzaklaştırma ile ilgili arşivimden bir ders notu. Çukurova Üniversitesi Bülent Hocanın ders notları ve hatta daha fazlası.
  4. İşletmede oluşan katı/sıvı/gaz atıklarının uzaklaştırma şekli ve sıklığı hakkında bilgi yazısı

MERHABALAR , danışmanlığını yaptığım bir tesis için, 17 Aralık 2012 tarih ve 28145 sayılı resmi gazetede yayımlanan Gıda İşletmelerinin Kayıt ve Onay İşlemleri kapsamında Tesisimiz ile ilgili olarak Tarım İl Müdürlüğüne başvuru dilekçesi ekinde verilmek üzere, İşletmede oluşan katı/sıvı/gaz atıklarının uzaklaştırma şekli ve sıklığı hakkında bilgi yazısı istenmiştir , bu konu hakkında çalışması...
  5. Su temini

su temini projesi hazırlamam gerekiyor ancak ben sadece nüfus hesabını yapabildim ve daha ilerisine gidemiyorum çünkü bana verilen proje şeklinin basınçlı mı serbest yüzeyli mi olduğunu anlayamadım bunu nasıl anlayabilir ayrıca elek analizi sonuçları bulunması gerekiyormuş bu değerleri nasıl bulacağım? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...