Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Su yonetimi

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Ermira Elshani tarafından paylaşıldı.

 1. Ermira Elshani

  Ermira Elshani CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaslar, elinizde herhangi bir Su Yonetim Plani (Water Managment Plan) var midir? Calistigim firmada bir su yonetim plani hazirlyacagim da ornek olarak istedim.
  Ilginiz icin tesekkur ederim!
   
 2. bll_2081

  bll_2081 CMNet Üyesi

  ? Su yönetminden kast ettiğiniz nedir?
   
 3. Ermira Elshani

  Ermira Elshani CMNet Üyesi

  Su tasarruf sonuclari ve su yonetimini ayrinitli bir sekilde anlatilan bir plan programidir. Ve gelecekte yapilacak ilerlemeler, gelismeler,... Her firma bu plani hazirlayip Cevre Yonetim Departmana teslim edilir.
   
Su yonetimi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Su Kaynakları Yönetimi

  Devlet Planlama Teşkilatının 1997 yılında hazırladığı Ulusal Çevre Eylem Planı için hazırlanan Su Kaynakları Yönetimi raporu. Dökümanın tamamına ekten ulaşabilirsiniz.
 2. Süreç Yönetimi

  İÇİNDEKİLER 1. Giriş 2. Süreç Yönetiminin Gelişimi 2.1. Organizasyon Yönetimindeki Anlayışlar 2.1.1. Klasik Yönetim Düşüncesi 2.1.2. Neoklasik Organizasyon Kuramları 2.1.3. Modern Organizasyon Kuramı 2.1.3.1. Sistem Kavramı Ve Sistem Yaklaşımı 2.1.3.2. Durumsallık Yaklaşımı 2.1.4. Çağdaş Yönetim Anlayışı 2.1.4.1. Toplam Kalite Yönetimi [FONT=&quot]2.1.4.2....
 3. Çevre yönetimi

  Arkadaşlar; Elinde çevre yönetimi ile ilgili eğitim sunumu olan varsa paylaşabilir mi? teşekkürler
 4. Mühendislik yönetimi

  Merhaba Arkadaşlar ''Mühendislik Yönetimi'' bilim dalında y. lisans yapmak istiyorum. Bu konuda düşünceleriniz neler?
 5. Doküman yönetimi

  Fabrikadaki tüm dokümanlar bilgisayar ortamında tutuluyor ve yayınları buradan yapılıyor.Fakat kontrollü kopya dağıtımı imza karşılığı formla yapılmakta.Dağıtım ve yayın için sadece bilgisayar ortamına atıfta bulunarak bu imza karşılığı dağıtım olayını kaldırmak istiyorum.Bununla ilgili elinde örnek prosedür olan var mı.Böyle yapmamda bir sakınca olur mu.