Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sualtında eylem

Konu, 'ARŞİV' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

 1. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  Sualtında eylem

  Birleşmiş Milletler İklim Konferansı'nın ev sahibi Meksika'nın Cancun kenti, çevreci grupların buluşma noktası haline geldi..


  underwater2[1].hlarge.jpg

  Eylem üstüne eylem yapılıyor... Son eylem su altındaydı.... Meksika'nın Cancun kenti sıradışı bir eyleme ev sahipliği yaptı.. Genç dalgıçlar, küresel ısınma sonucu yükselen deniz seviyesine dikkat çekmek amacıyla karayip denizinde buluştu..
  Dalgıçlar, kentteki sualtı müzesine dalışlar gerçekleştirdi.. Hem de günlük giyisileriyle... Eyleme katılan dalgıçlar amaçlarının artan deniz seviyesinin dünya üzerinde 100 milyon insana tehdit oluşturduğuna dikkat çekmek olduğunu söylediler.
  Aslında eylemcilerin seslerini duyurmak için Cancun kentini seçmiş olması tesadüf değil.. Zira kent, 1 haftadır devam eden Birleşmiş Milletler İklim Konferansı'na ev sahipliği yapıyor...
  190'dan fazla ülkeden temsilcilerin biraraya geldiği konferansta sera gazı salımını azaltmak için alınacak önlemler ve 2012 yılında geçerliliği sona erecek Kyoto Protokolü'nün yerine yeni bir anlaşma oluşturmanın yolları aranıyor. Cuma günü sona erecek konferansta en zor kararların da son gün alınması bekleniyor..

  underwater2[1].hlarge.jpg
   

Related Contents

upload_2017-10-12_15-34-55.png
[ATTACH] merhaba ben odadan kaydimin iptalini nasil yapacagimi sordum kendileri bunu yazdılar. zaten çalışmıyorum. bu borcu odemekte bile zorlanacagim fakat bu oda ile ilişkimi kesmek istiyorum....
image.jpg
İyi günler ek 1listesi 8.1 ve ek 2 listesi 8.1 8.2 İçin çevre görevlisi basvuru yapabiliyor mu
20170222_143951.jpg
Arkadaşlar soğuk haddeleme yapılan tesisimizde toza yakın saf metal talaş oluşmaktadır. Tehlikesiz atık olan bu atığı alabilecek firma bilgisi olan paylaşabilir mi?