Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sugar processing and by-products of the sugar industry (Yazar: Antonio Valdes Delgado

Konu, 'İngilizce Kitap Tanıtımları' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Açık konuşmak gerekirse sizin istediğiniz kitapları bulmak zor Hazel Hanım araştıracagım :)

3. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Teşekkürler umarım bulabilirsin.Bulursam bende eklerim.

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Googledan kitap indirmek için bir program buldum. Başarılı olursam zaten anlarsınız :)

5. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Dualarımız sizinle o halde :)

6. Fatih Özcan

İstediğiniz kitaba BURADAN ulaşabilirsiniz. Hayırlı olsun...

7. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim Fatih Bey. Doğrusunu söylemek gerekirse bu kitaptan hiç umudum yoktu:)

8. Fatih Özcan

Bende beni az uğraştıran işler olunca mutlu oluyorum :p Teşekkür ederim :)

9. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Bir de programı öğrensek :D

10. Fatih Özcan

:) hemen hazıra konmak yok önce google a danışın sonra bana :D

11. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Bulurum o programı büyük ihtimalle de belki sendeki başkasıdır diye dedim :p

12. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Fatih kardeşim tebrik ederim :) Hazel hanımın kitapları bulmak kolay değildir :p bu arada ben biraz araştırdım. "Google Books Downloader" adında program ama bi türlü çalıştıramadım. Umarım çalıştırabilirim :)

13. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

Bilerek seçmiyorum kitapları ama bulunması Fatih Beye göre bulması zor olmamış sağ olsun :)

14. ben kitabı alamıyorum. linke tıklayınca sayfa açılmıyor

15. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Sugar processing and by-products of the sugar industry (Yazar: Antonio Valdes Delgado konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Investigation of an Anaerobic-Aerobic Lagoon System Treating Potato Processing Wastes

Dr. James N. Dornbush* Dwayne A. Rollag* William J. Trygstad** INTRODUCTION Various methods of treating potato processing wastes have been utilized during the past years, however, very limited data are available in the 1 iterature demonstrating the effectiveness of an anaerobicaerobic la oon system for treating these wastes. Midwest Foods Corporation 4 formerly Fairfield Products,...
  2. Efficient Numerical Methods and Information-Processing Techniques for Modeling Hydro-

Reinhard Hinkelmann, "Efficient Numerical Methods and Information-Processing Techniques for Modeling Hydro- and Environmental Systems" Springer | 2005 | ISBN: 3540241469 | 305 pages | PDF | 14,5 MB Numerical simulation models have become indispensable in hydro- and environmental sciences and engineering. This monograph presents a general introduction to numerical simulation in...
  3. Genel Yazar Kültürü

YAZAR KÜLTÜRÜ Herkes yazar olabileceğini düşünür; fakat yazar olmakla yazan olmak arasında büyük farklar vardır. Yazı yazmak için yazar olmak gerekmez.. Forumda yazı yazmak için ise forum kültürünü bilmek gerekir. Bunun için iki temel kavram vardır. Birincisi mutlaka Türkçe imla kurallarına uymak, ikincisi açtığınız konuda ya da yazmış olduğunuz mesajda iki üç kelimelik okuyucuya hiçbir anlam...
  4. Web sitemiz için yazar arıyoruz

Yenilenebilir Enerji, Yeşil Yaşam, Elektrikli Araçlar, Geri Dönüşüm gibi konularda yayın yapan web sitemiz için güncel haber veya makale yazabilecek takım arkadaşları arıyoruz... email: info@limitsizenerji.com
  5. WIN - World of Industry (2012)

WIN - World of Industry WIN Fuarlarına hoşgeldiniz! Türkiye ve Avrasya Bölgesi imalat endüstrisinin en önemli fuarı olan WIN - World of Industry, 7 önemli sektörün endüstriyel bazda sergileyeceği ürün ve hizmetleri profesyonel...