Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sulak alan başvuru ek-2 formu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında radres tarafından paylaşıldı.

1. radres

radres CMNet Üyesi

DEREDEN MALZEME ALAN TESİS İÇİN BU FORMU DOLDURUYORKEN NELER YAPMAM LAZIM TEŞEKKÜRLER

2. Uğurhan Korkmaz

Uğurhan Korkmaz CMNet Üyesi

Proje Tanıtım Dosyası'ndan yararlanabilirsin. 1/25000'lik haritasındaki faaliyet alanının koordinatlarını ve flora fauna kısmındaki biyoçeşitlilikleri forma eklemek gerek.

3. gkhn_ozyılmaz

gkhn_ozyılmaz CMNet Üyesi

arkadaşlar ben ek 2 diye başvuru formunu bulamıyorum ? Yardımcı olur musunuz ?

4. Sulak Alan Faaliyet Başvuru Formu (Ek-2) ektedir.

Ekli Dosyalar:

Fatih Özcan bunu beğendi.
  5. f.merve

f.merve CMNet Üyesi

ugurhan bey bu formu çevre mühendisi olarak bizim imzalamamız yeterlimi yoksa ced firmasımı olmamız lazım bide ücret yatırmamız gerekiyormu teşekkürler

6. E.Onur Özçiçekçi

E.Onur Özçiçekçi CMNet Üyesi

Emin olmamak ile birlikte, çevre mühendisi veya çed firması olmanız önemli değil. Ruhsat sahibi isterse bizzat başvurabilir.

7. Uğurhan Korkmaz

Uğurhan Korkmaz CMNet Üyesi

Biz danışman firma olarak hazırlıyoruz, firma sahibine imzalatıyoruz. O da başvurusunu bizzat yapıyor veya biz Orman ve su işleri bölge müdürlüğüne gönderiyoruz. Bizim imzalamamız gerekmiyor. ÇED firması olmanız da gerekmiyor. Ücret yatırılmıyor.

Sulak alan başvuru ek-2 formu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gfb başvuru formu okuma hatası

arkadaşlar, Eksiksiz doldurduğum Geçici faaliyet belgesi başvurusunda şu gerekçe ile ek belge istenmişti.r "Atıksu Deşarjı konusunda Geçici Faaliyet Belgesi müracaatı incelenmiş ancak Geçici Faaliyet Belgesi Başvuru Formu sisteme hatalı yüklenmiş olduğundan söz konusu başvuru formu açılıp okunamıyor söz konusu formun sisteme tekrar yüklenmesi gerekmektedir." Gfb başvuru formunu...
  2. Sulak alan faaliyet izin belgesi

Merhaba..Danışmanlığını yaptığımız hazır beton,kırma eleme tesislerine ve taş ocağına Orman ve Su işleri Müdürlüğünden "Sulak Alan Faaliyeti İzin Belgesi" almaları gerektiğine dair bir yazı gelmiş.Müdürlüğü arayıp sorduklarında çevre danışmanınıza verin onlar alıyor bu izinleri denilmiş ve onlarda bize verdiler yazıyı.Konuyla ilgili daha önce çalışma yapan ya da ne olduğu hakkında...
  3. Yapay sulak alan

yapay sulak alan projesi hazırlık aşamasındayım; L;W oranı hesabı tamam;1:5 oranı tamam, fakat giriş ve çıkış kısımlarındaki 50 mmlik çakılların kaplayacağı alanı hesaplayamıyorum,yardımcı olursanız sevinirim..lütfenn..
  4. Şanlıurfa viranşehir yapay sulak alan

Günaydınlar, slaytta yapay sulak alan tasarımı mevcut, sizlerden ricam; Şanlıurfa'daki çevre mühendisi arkadaşlarımın bu konu hakkında bilgisi varsa, bana dönerse çok sevinirim. Bir de Şanlıurfa'da Çevre Mühendisleri Odası Temsilciliği var mıdır?netten baktım ama... Teşekkürler
  5. Sulak alan ek-2 faaliyet başvuru formu

iyi çalışmalar .arkadaşlar bu formu orman ve su işleri bölge müdürlüğüne teslim ediyorken harc parası varmı bide çevre mühendislerinin imzası yeterlimidir yoksa çed firmasımı olmamız lazım teşekkürler