Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

sulak alanlar

Konu, 'Ekoloji ve Doğa' kısmında haci osman tarafından paylaşıldı.

1. haci osman

haci osman CMNet Üyesi

sulak alanlar ile ilgili bilgi

2. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

merhabalar arkadaşım;
    yeni üyelere gayet iyi niyetli yaklaşıyoruz ama iyi niyetimizi de lütfen suistimal etmeyiniz. mesaj yazma alanınız oldukça geniş yazması çok mu zor? ne istiyorsanız açık açık anlaşılır bir biçimde yazınız.kimse size neden uzun yazıyorsunuz demez. amacımız bilgi alışverişi, gerektiğinde de eleştiri yapabilmek, burada yazım kurallarını hitap şekillerini bilgi isteme usullerini anlatmayalım lütfen biraz daha dikkat edelim.

sulak alanlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yapay Sulak Alanlar

Eski Köy İşleri Genel Müdürlüğü şuanda ise bağlı olduğu İl Özel İdareleri yapay sulak alanlarla atık su arıtımına ilgi göstermekte çeşitli destekler vermektedir. Forumda hızlıca baktım ama malesef konuya çevre mühendisleri larak pek bir ilgisiz kalmışız gibi. İl özel idarelerinin kapısına gidene kadar bir çevre mühendisi olaraka gerek teorik gerekse de pratik bazı bilgilerle gitmeyi isterim...
  2. Yapay sulak alan

yapay sulak alan projesi hazırlık aşamasındayım; L;W oranı hesabı tamam;1:5 oranı tamam, fakat giriş ve çıkış kısımlarındaki 50 mmlik çakılların kaplayacağı alanı hesaplayamıyorum,yardımcı olursanız sevinirim..lütfenn..
  3. Yürürlükte Sulak alanların korunması yönetmeliği

SULAK ALANLARIN KORUNMASI YÖNETMELİĞİ Resmi Gazete Tarihi: 17.05.2005 Resmi Gazete Sayısı: 25818 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı, Özellikle Su Kuşları Yaşama Ortamı Olarak Uluslararası Öneme Sahip Sulak Alanlar Hakkında Sözleşme (Ramsar Sözleşmesi)’nin uygulanmasına yönelik, uluslararası öneme sahip olsun veya olmasın tüm sulak alanların korunması, geliştirilmesi ve bu konuda görevli kurum ve...
  4. Sulak alan başvuru ek-2 formu

DEREDEN MALZEME ALAN TESİS İÇİN BU FORMU DOLDURUYORKEN NELER YAPMAM LAZIM TEŞEKKÜRLER
  5. Şanlıurfa viranşehir yapay sulak alan

Günaydınlar, slaytta yapay sulak alan tasarımı mevcut, sizlerden ricam; Şanlıurfa'daki çevre mühendisi arkadaşlarımın bu konu hakkında bilgisi varsa, bana dönerse çok sevinirim. Bir de Şanlıurfa'da Çevre Mühendisleri Odası Temsilciliği var mıdır?netten baktım ama... Teşekkürler