Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sunta ve kontraplak alan firmalar

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Can Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Herkese kolay gelsin. Sunta ve kontraplak alan firma var mı bildiğiniz. Tat tesisiyiz ve elimizde yüklü miktarda bu atıklardan var. Yardımcı olursanız sevinirim...

Sunta ve kontraplak alan firmalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İzin Lisans Alan firmalar

İzin Lisans Alan firmalara hangi linkden bakılıyor bilgisi olan varmı [COLOR=navy]Atık Mevzuatı doğrultusunda çalışma izni/lisans verilen firmalara[COLOR=navy] http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/lisans.html dan bakılıyor fakat Geçiçi faaliyet belgesi yada çevre izni alan firmalara nereden bakılıyor bilen varmı.[COLOR=navy] [COLOR=navy]
  2. Arıtma kekini alan firmalar var mı?

Arıtma Kekini Alan Firmalar Varmı Bu Konuda Bilgisi Olan Varsa Yardım Edebilirmi Teşekkrüler
  3. Tehlikeli atık ara depolama lisansı alan firmalar

merhaba arkadaşlar, tehlikeli atık ara depolama lisansı olan firmaları nerden bulabilirim acaba? kocaeli de bulunan firmaları bulmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
  4. Tehlikeli atıkları alan lisanslı firmalar/geri kazanımını yapan firmalar

arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi tehlikeli atıkları alan lisanslı firmaların listesini bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim
  5. Ahşap palet parçaları alan firmalar

Kocaeli İli, Dilovası İlçesinde 40 ton civarı ahşap palet parçalarını (sağlam değildir ve tamir edilemez) alabilecek, talaş imalatı vs. işlerde kullanabilecek firma varsa bana dönüş yapabilirler mi? Herkese iyi çalışmalar...