Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sürdürülebilir ekosistem günleri

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında zehram tarafından paylaşıldı.

1. zehram

zehram CMNet Üyesi

Sürdürülebilir ekosistem günleri hakkında bilgisi olan,giden... var mı?

2. Sedat Mert

Sedat Mert CMNet Üyesi

3. zehram

zehram CMNet Üyesi

İstanbul Teknik 'te

4. G_Misu

G_Misu CMNet Üyesi

İlkine ve ikincisine katılmıştım.Güzel etkinlik..İleride meslektaş olacağın bir sürü farklı üniversitede eğitim almış arkadaşla da tanışma fırsatın olur..

5. zehram

zehram CMNet Üyesi

teşekkürler bende katıldım bu sene gercekten güzeldi

Sürdürülebilir ekosistem günleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sürdürülebilir bir gelecek için karbon ayak izimizi siliyoruz

Sürdürülebilir bir gelecek için karbon ayak izimizi siliyoruz
  2. Sürdürülebilir yaşam film festivali ankara'da

2008 yılından bu yana bir kez Kalrskorona-İsveç ve üç kez İstanbul'da gerçekleştirilen Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali Ankara'ya geliyor. 24 filmi ücretsiz olarak izleyiciyle buluşturacak olan Festival 11-14 Nisan tarihleri arasında Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 11 Nisan saat 19.00'da Özgürlük Tohumları filmi ile başlayacak olan festival, filmlerin yanısıra dans...
  3. Sürdürülebilir üretim sempozyumu

Hacettepe Üniversitesi Kongre Merkezi‘nde (Sıhhiye, Ankara) gerçekleştirilecek olan sempozyumun amacı, Türkiye’de sanayi sektörlerinin sürdürülebilir üretimi nasıl gerçekleştirdiklerini, başarı örneklerini kullanarak ortaya koymaktır. Sempozyumda ayrıca katılımcılara konuyla ilgili güncel mevzuat ve finansman desteklerine ilişkin bilgi aktarımı da sağlanacaktır. Sürdürülebilir kalkınma...
  4. Enerji ve maden yatırımlarına 'ekosistem ayarı'

"Ekosistem Değerlendirme Tebliğ Taslağına" göre, orman sayılan, korunan ve belirlenen bazı alanlarda enerji ve madencilik faaliyeti talepleri değerlendirmeye alınmayacak. Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından hazırlanan taslağa göre, korunan alanların mutlak koruma bölgelerinde, planlama aşamasında olan ve planı tamamlanmayan korunan alanlarda, türlerin korunması için ayrılan ve...