Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Süresi dolan iznin yenilenmesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Cansu Ergül tarafından paylaşıldı.

 1. Cansu Ergül

  Cansu Ergül CMNet Üyesi

  merhabalar.

  hava emisyonu konulu çevre izin belgesi olan tesisim için belge yenileme başvurusunda bulundum. ( 5 yıllık süreyi tamamladık) tüm aşamaları hallettik. dekont isteği geldiğinde 'Çevre İzinleri/Hava Emisyonu (Ek2 Listesi Tesis ve Faaliyetler) ' adı altında geldi.

  bana sorarsanız 'Çevre İzni/Çevre İzin Ve Lisansı Belgesinin Güncellenmesi (Ek2 Listesi Tesis ve Faaliyetler)' kapsamında gelmesi lazımdı.

  acaba aranızda yenileme yapan var mı ?
   
 2. Uğur Can

  Uğur Can CMNet Üyesi

  anladığım kadarıyla dekont istek metnindeki yazan açıklamayı kastediyorsunuz. başvurunuzu yenileme butonundan yaptığınız için o açıklamanın pek bir önemi olmadığını düşünüyorum. benim bir başvurumda '' 0 tl '' yatırılması gereklidir demişti. :)
   
 3. Melis Kara

  Melis Kara CMNet Üyesi

  Yenileme ücretini yatırın, inceleyenler de açıklamaya çoğu zaman dikkat etmiyor.
   
 4. Cansu Ergül

  Cansu Ergül CMNet Üyesi

  il müdürlüğündeki bayan inatla isteğini o şekilde yaptırdı. 2200 tl yatırdık valla. ama ben hala 1000 tl güncelleme olması gerektiğini düşünüyorum.
   
 5. obeygo

  obeygo CMNet Üyesi

  Arkadaşlar Merhaba

  Ö.T.A firmamın lisans süresi 1 yıl sonra dolacak ve yenileme işlemi yapmam gerekiyor. Lisans süre bitiminden sonra başvuru yapıldığında ne gibi belgeler isteniyor? Yardımcı olabilir misiniz? Yönetmelikte istenen belgelerle ilgili herhangi bir şey yazmıyor.
   
 6. Yasemin Kocabey

  Yasemin Kocabey CMNet Üyesi

  @obeygo Merhaba,

  Konu ile ilgili nasıl bir yol izlediniz. Aynı şey şu an benim için de geçerli. Lisans bitimine 6 ay kala Çevre İzin ve Lisans yenileme başvurusu yapmak gerekiyor ancak teknik uygunluk raporunu hazırlayamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?