Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Süt endüstrisi atıksularının arıtılması bitirme tezi yardım

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Arif Boran tarafından paylaşıldı.

1. Arif Boran

Arif Boran CMNet Üyesi

Arkadaşlar bitirme tezi olarak süt end. atıksularının kimyasal ve biyolojik olarak arıtılabilirliği hakkında bitirme tezini aldım ama fazla bi bilgiye ulaşamadım yardımcı olursanız sevinirim.

2. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

belki yardımcı olur

Ekli Dosyalar:

Sunsett ve Arif Boran bunu beğendi.
  3. Arif Boran

Arif Boran CMNet Üyesi

hocam çok teşekkür ederim.allah razı olsun...işime yarayan birçok bilgi içeriyor

4. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Kolay gelsin işinize yaramasına sevindim

Arif Boran bunu beğendi.
  5. Ali KOCAOĞLU

Ali KOCAOĞLU CMNet Üyesi

NURİ Bey bilgiler benim de işime yarayacak gibi.. Çok teşekkürler...

6. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Sizede kolay gelsin o vakit ali bey

Arif Boran bunu beğendi.
Süt endüstrisi atıksularının arıtılması bitirme tezi yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tekstil endüstrisi atıksularının elektrokoagülasyon ile arıtılması

ÖZET: Bu çalışmada, bir tekstil atıksuyunun elektrokoagülasyon (EC) ile arıtılmasının sonuçları ortaya konmuştur. Demir ve alüminyum elektrotlar, monopolar paralel, monopolar seri ve bipolar seri bağlantı şekli ile kullanılmıştır. Arıtma verimliliğinin ölçülmesinde KOİ ve türbidite giderimleri dikkate alınmıştır. KOİ gideriminde, her iki elektrot materyalinde asidik ortam daha uygun olup;...
  2. Tekstil endüstrisi atıksularının özellikleri ve arıtılması

Tekstil endüstrisi kategorisi tabii ve fabrikasyon elyafları kullanarak kumaş ve diğer tekstil ürünleri üreten tesisleri kapsar. Fabrikasyon elyafları üretimi ve giyim sanayi bu kategori dışındadır. Tekstil endüstrisi tabii ve fabrikasyon ipliklerinin hazırlanması, dokuma, örme veya başka yöntemlerle kumaş, triko, halı gibi tekstil ürünleri haline getirilmesi, iplik ve kumaşlara boya baskı,...
  3. Bitirme Tezi Yardım (e-atık ya da ambalaj geri kazanımı)

Bitirme tezim Türkiye ve AB de atık geri kazanımı uygulamaları ve yasal düzenlemeler. E-atık ya da ambalaj üzerinde çalışacağım, kaynak nereden bulabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
  4. Endüstriyel atıksuların arıtılması çimento endüstrisi yardım

Arkadaşlar endüstriyel atıksuların arıtımı dersi kapsamında çimento endüstrisi hakkında geniş bir bilgiye ihtiyacım var.Ekteki endüstriyel arıtım aşamaları şeklinde ödev hazırlacağım yardımcı olursanız sevinirim.
  5. Kağıt endüstrisi atıksularının elektrokoagülasyon yöntemiyle arıtılması

Arkadaşlar "Kağıt Endüstrisi Atıksularının Elektrokoagülasyon Yöntemiyle Arıtılması" ile ilgili sunum hazırlamam gerekiyor, yardımcı olursanız sevinirim.