Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tablo 5.9 (Sebze meyve yıkama ve işleme tesisleri) atıksu karakterizasyonu

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Altuğ Uğurlu tarafından paylaşıldı.

1. Altuğ Uğurlu

Altuğ Uğurlu CMNet Üyesi

Dondurulmuş patates üreten bir firma için proje onay dosyası hazırlamak istiyorum. Firma mevcut durumda çalışmıyor ve genelge formatına göre atıksu karakterizasyonu için literatür değerleri ve benzer tesislerin değerlerini kullanmamız gerekiyor. Benzer bir sektörde çalışan veya elinde herhangi bir literatür bilgisi veya ham atıksu analiz sonucu bulunan arkadaşlar var ise geri dönüş yapabilir mi? Şimdiden cümleten teşekkürler...

Tablo 5.9 (Sebze meyve yıkama ve işleme tesisleri) atıksu karakterizasyonu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Izmit end. ve evsel atıksu arıtma tesisi atıklarının konvansiyonel karakterizasyonu

Ekoloji 14, 54, 7-12, 2005 Ayla ARSLAN, Savaş AYBERK Kocaeli Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü İzmit Endüstriyel Ve Evsel Atıksu Arıtma Tesisi Atıklarının Konvansiyonel Karakterizasyonu Ve Değerlendirilmesi Bu çalışmada, "İzmit Endüstriyel ve Evsel Atıksu Arıtma Tesisi" atıksularının karakterizasyonu ve tesisin mevcut verimi incelenmiştir....
  2. izmir atıksu arıtma tesisleri

Dokuz eylül ünversite öğrenciyim. İzmirin herhangi bir atıksu arıtma tesisinin akım şeması paylaşabilir misiniz?
  3. Atıksu Alan Arıtma Tesisleri

İç Anadolu Bölgesinde Lisanslı Kimyasal Atıksu Alan arıtma tesisi bilen varmı.
  4. Kömür kurutma ve yıkama tesisleri ptd

Kömür yıkama ve kurutma tesisleri rapor hazırlayacağım ÇED Yönetmeliği hangi kapsamında değerlendirmem lazım Ek-2 madde.49 [FONT=Verdana]) e) Cevher hazırlama tesisleri mi yoksa [FONT=Verdana]f) Cevher zenginleştirme tesisleri (Ek-1’de yer almayanlar) mi ? Bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum. [FONT=Verdana]Herkese iyi çalışmalar...
  5. Araç yıkama atıksu oluşumu

Günde 20 araç yıkanan bir işletmede ne kadar atıksu oluşur ? Sadece yıkama suyu arıtılacak.