Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tabs Kılavuzu 2012

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Tehlikeli atık beyan formu, atık üreticileri için kullanım klavuzu ektedir.

Ekli Dosyalar:

Tabs Kılavuzu 2012 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TABS ve EEE Kayıt Sistemi kullanıma açılmıştır 12 Ekim 2012

TABS ve EEE Kayıt Sistemi kullanıma açılmıştır Ekim 12, 2012 [FONT=calibri]2011 yılı Tehlikeli Atık Beyan Sistemi (TABS) ve [FONT=calibri] Elektrikli ve Elektronik Eşya (EEE) Üretici Kayıt Sistemi [FONT=calibri] kullanıma açılmıştır. [FONT=calibri] [FONT=calibri] [FONT=calibri][COLOR=white]Tehlikeli Atık Beyan Sistemi (TABS) [FONT=calibri] [FONT=calibri]Tehlikeli Atık Beyan Sistemi...
  2. Tabs

Merhabalar, bildiğiniz gibi Mart sonuna geldik ve TABS'lar yapılıyor. Ben ilk defa yapıyorum benim sormak istediğim bu beyanlarda zaten 2012 yılını giriyoruz fakat 2013 yılında verilen atıkları da stokta göstermek gerekiyor mu?
  3. Tabs

tabs ile ilgili sorun yaşyorum. bakanlıktan kimle görüşeblirim
  4. Tabs bildirimi ve geçici depolama tesisleri

Arkadaşlar, Mart ayına girdik bildiğiniz gibi TABS bildirimi yapılacak ay sonuna kadar.ç merak ettiğim bir konu var. Tesisimizden UATF ile "Geçici Depolama" iznine sahip tesislere sevkedilmiş (ÖTL'ler mesela) atıklar için bildirim yapacak mıyız? Yoksa bu tesisler zaten nihai bertarafçıya gönderdikleri bu atıklar için başka bir bildirim yapıyorlar da biz atık üreticisi olarak...
  5. Tabs - motat - kds söyleşisi

TABS - MOTAT - KDS SÖYLEŞİSİ TABS : TEHLİKELİ ATIK BEYAN SİSTEMİ MOTAT : MOBİL TEHLİKELİ ATIK TAKİP SİSTEMİ KDS : KÜTLE DENGE SİSTEMİ Atıkların üretimi, taşınması ve geri kazanım/bertaraf tesislerine gönderilmesi aşamalarında etkin bir izleme yönteminin hayata geçirilebilmesi amacıyla atık verilerinin online toplanması ve değerlendirmesi çalışmaları son dönemde hız kazanmış ve bu...