Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tanışma

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında ADEMKONUK tarafından paylaşıldı.

1. ADEMKONUK

ADEMKONUK Misafir

slm arkadaşlar bende çevremühendisleri.net e yeni üye olan arkadaşlarınızdanım ve bu platformda emekleri gecen arkadaşlara teşekkür ederim. bu mesleğe bugün bizler sahip çıkmazsak yarın yakınmamızın bir anlamı olmayacak bu sebepten dolayıdır ki lütfen odamızı ihmal etmeyelim ve meslektaşlarımıza sahip çıkalım.herkese iş hayatında başarılar dilerim.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Hoş geldiniz Adem bey. Mesleğimize sahip çıkmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerinde katılımlarıyla daha güçleniyoruz. Şimdiden iyi paylaşımlar..

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Hoşgeldiniz Adem bey... gerek bu konuda gereksede teknik konularda paylaşımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyoruz...

4. ADEMKONUK

ADEMKONUK Misafir

can bey ve fatih bey ilginiz için teşekkürler, öncelikle aktif ve güncel bir siteniz var,tebrikler... ben mersin atıksu arıtma tesisi işletme mühendisyim ve daha evvelinde fethiye ve göcek arıtmaları yanı sıra kanalizasyon şefliğinde bulundum, umarım bu konular üzerine deneyim adına görüş bildirebilir, fikir alışverişinde buluna biliriz

tanışma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tanışma :)

Slm arkadaşlar Sitemizi yeni yeni keşfediyorum,gayet doğal aslında cünkü daha 3.sınıfım :))
  2. Tanışma

merhaba, Aranıza yeni katıldım. sitede çok faydalı bilgiler var tüm paylaşımlar için teşekkürler
  3. tanışma faslı..

arkadaşlar herkese merhaba.
  4. Tanışma

Meraba arkadaşlar.
  5. Tanışma

Merhaba meslektaşlarım :))