Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tank Yapımı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Mehmet Çakmak tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmet Çakmak

  Mehmet Çakmak CMNet Üyesi

  kimyasal tankların taşma havuz hacmi yakıt tanklarında olduğu gibi tank hacminin 1/3 ' ü müydü?
   
 2. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Parlayıcı sıvıların konulduğu bina, tank ve benzeri tesislerin dışında ayrıca, dağılacak, yayılacak sıvıların toplanması için, tesis hacminin en az ½ oranında, sızdırmaz duvarla, geniş toprak set veya sütre ile çevrilmesi gereklidir. diye bir ibare geçmektedir. Yapılan denetimde bu ölçü için uygundur dendi. Bilgilerinize.
   
 3. superjax

  superjax CMNet Üyesi

  valla ben %10 diye biliyorum.
   
Tank Yapımı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. IBC tank

  Merhaba arkadaşlar, İçinde alkol olan kullanılmış IBC tankların kodunu bilen varmı? bunların niteliği nedir? Tehlikeli atıkmıdır yoksa ambalaj atığı olarakmı nitelendirmek gerekir? acil yardım edebilecek olan varmı ?
 2. Kanalizasyon boruları yapımı

  Merhabalar arkdaşlar ben çevre mühendisligi 3. sınıf ögrenciyim bir kanalizasyon borusu tasarlamak istiyorum böyle farklı bir şey yapmak istiyorum bu olur mu olmaz mı onu da bilmıyorum sadece kağıt üzerinde denemek istiyorum ama ben bunu yaparken nasıl yapacağım bilmiyorum nelerini hesaplamam gerek maddesi kulanmak için nelere dikkat etmem gerek ya da varsa başka ayrıntıları nelerdir...
 3. El yapımı plasitk lamba

  Plastik bir şişeye konulan su ve çamaşır suyu karışımı çatıya yerleştirildiğinde güneş ışınları absorbluyor ve içeriye yansıtıyor. Yaklaşık 55W elektrik ampülüne eşit oluyor.
 4. Proje yapımı tasdiği

  bir Çevre Mühendisinin proje yapımında oda tasdiki kaldırıldı mı???
 5. 15 günde gökdelen yapımı

  Mevzu bahis çinlilerse şaşırmamak gerek :) w6UpDMIhgGs