Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Taş Ocaklarında İş Sağlığı ve Güvenliği El Kitabı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Recep Harmandar tarafından paylaşıldı.

1. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

Umarım işinize yarar (Daha önce paylaşıldımı bilmiyorum)

Ekli Dosyalar:

isguza bunu beğendi.
  2. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

Cevap: Taş Ocaklarında İş Sağlığı ve Güvenliği El Kitabı

maden ocakları için var mı ?

Taş Ocaklarında İş Sağlığı ve Güvenliği El Kitabı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş sağlığı ve güvenliği eğitimi

İlgili yönetmeliği bulamadım;işletme içi verilen eğitim dışında dışardan sertifikalı eğitim aldırma zorunluluğumuz var sanırım,nasıl bir yol izlenebilir?
  2. iş sağlığı ve güvenliği

Arkadaşlar iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tehlike ve risk değerlendirme raporu hazırlamam gerekiyor.Örnek bir rapor paylaşırsanız sevinirm.Tesekkür.
  3. Ofislerde İş Sağlığı ve Güvenliği El Kitabı + Diğer Tüm İSG El Kitaplarına Ulaşacağınız Link

EKde Yine Taşova Taş ocakları vakfı tarafından hazırlanan el kitabı umarım işinize yarar.. Ayrıca Diğerlerinede Ulaşabileceğiniz Adres; - ISG El Kitapları Tasocakları Metal Sanayi Ahşap Sanayi Plastik Sanayi Kimya Sanayi Matbaalar Restorantlar Marketler Belediyeler İnşaat Ofisler LPG Adres: "www.tasova.eu" girdikten...
  4. iş sağlığı ve güvenliği

İş sağlığı ve güvenliği mevzuat kapsamında 50 çalışanı geçen bi işyerinin yükümlülükleri nelerdir çevre açısından
  5. iş sağlığı ve güvenliği eğitimi

arkadaşlar merhaba, İş güvenliği uzmanlığı eğitimi veren kuruluşlardan önerebileceğiniz kurum var mı acaba? eğitiminden memnnun kalmayan arkadaşlarım vardı da. kurum ismi verilemicekse özelden de msj atılırsa sevinirim.