Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tasarım dersi

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında biilal12 tarafından paylaşıldı.

1. biilal12

biilal12 CMNet Üyesi

Tasarım dersi için kendim bir konu belirlemem gerekiyor ama daha belirleyemedim sizce hangi konuyu seçebilirim?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Hangi konuda tasarım?

3. biilal12

biilal12 CMNet Üyesi

Hoca fark etmez dedi istediğin bir konuda dedi

Bana önerebileceğiniz herhangi bir tasarım konusu var mı

4. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

evsel atıksu arıtma tesisi

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Düzenli depolama sahası tasarımı

6. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Kentsel ya da endüstriyel atıksu ;)

7. Burak Dumlu

Burak Dumlu CMNet Üyesi

en kolayı paket arıtma :)

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
Tasarım dersi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atp 1.2 Atıksu Arıtma Tasarım ve AutoCAD Çizim Programı

Sn.Arkadaşlar.. Atp1.2 Atıksu Arıtma Tasarım,Keşif,Maliyet ve AutoCAD'e Çizim Programı yeni versiyonu incelemeniz amacı ile PDF ve Tanıtım video Link'i ekte gönderilmiştir. Bu versiyonda bulunan yenilikler şöyle.. Atp 1.2 versiyon yenilikler: 1. AutoCAD çizim: Tüm ünitelerin plan ve kesit çizimi,Genel yerleşim , P&I Diyagramı ölçekli olarak AutoCAD'e otomatik çizim. 2. Sistem Tercihi...
  2. yukarı akışlı havasız kum filtresi tasarım

Merhaba yukarı akışlı havasız kum filtresi tasarım kriterlerini bulamıyorum elinizde bilgi var mı arkadaşlar?
  3. Endüstriyel atiksu aritma sistemlerinin tasarim esaslari-deri endüstrisi için örnek bir tasarim

Arkadaşlar merhaba, Deri endüstrisinde atık suların arıtılması ile ilgili bir proje hazırlıyorum. Konu ile ilgili elinizde proje vs. varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  4. Acp arıtma tesisi tasarım programı

Program aktif çamur ve son çökeltim tankı tasarımı yaparken havalandırma havuzu bayutlandırılması, blowerler, difüzörler, geri devir hatı, selektör, ilave alkalinite, son çökeltim tankı tasarımı yapabilmektedir. Difüzörlerin şekil üzerinde detaylarını görmek ve tasarımda bir sorun var ise uyarı mesajı ile düzeltebilmek mümkün olmaktadır. Program herhangi bir hatalı değer bulduğunda uyarı...
  5. Genç çevre mühendislerinden patentli tasarım

[FONT=Verdana][COLOR=rgb(0, 0, 0)]25 yaşındaki Ener Kutluca’nın icadı atık su arıtma sistemi ‘BioPipe’ foseptikten kurtarırken ciddi su tasarrufu sağlıyor. Belediyeler bu sisteme sahip çıkarsa atık su toplama ve arıtma işi için her yıl 1,5 milyar dolar harcamaktan kurtulabilir. İSTANBUL Anadolu yakasındaki Çavuşbaşı mahallesinde ormanın kenarında 13 villalık bir site temel bir kent...