Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Taşeron firma

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Can Doğan tarafından paylaşıldı.

 1. Can Doğan

  Can Doğan CMNet Üyesi

  Herkese kolay gelsin, tat firması olarak yeni bir belediyenin ihalesini almak istiyoruz. Yer hazır. Şu an ki yeri çalıştıran firmanın yerine, olursa biz geçeceğiz. İşe başlarsak da gerekli lisansı alacağız tabi ki. Benim sorum şu yönde. Biz orası için lisans alıp bir taşeron firmaya vereceğiz. Yani onlar işletecek. Biz hiçbir şeye karışmayacağız. Araç onlardan, pres makinesi onlardan, işçi vs. herşey onlara ait. Araç, pres gibi taşınmaz varlıkları kira sözleşmesi ile bizde gösterip kapasite raporunu alabiliriz diye düşünüyorum. İşletmesi ve sermaye onlardan lisans ve çevresel boyutta yapılması gerekenler ise bize ait. Belediye bizle anlaşacak, biz de taşeron ile anlaşacağız. Böyle bir şey mümkün mü?

  Bu konu hakkında fikri olan yok mu?
   
Taşeron firma konusuna benzer içeriklerimiz
 1. taşeron sözleşmesi örneği

  fabrikada montaja gidecek sürekli çalışmayacak ara ara montaj elemanı olarak ihtiyaç durumunda çalıştırılacak personel için iş güvenliği kapsamında iş sözleşmesine ihtiyacım var elinde benzer örneği olanlar yardımcı olabilirmi?
 2. Çevre mühendisi taşeron...

  merhabalar arkadaşlar, Sizlerle rahatsız olduğum bir konuyu paylaşmak istiyorum.Herkesi bildiği üzere Çevre mühendisleri son 1 yıl içerisinde çok fazla popüler olmakla birlikte, bir çok iş sahasına sahip ;Fakat danışmanlık firmalarında çalışan arkadaşlarımızın bende içlerine dahil taşeron olarak çalıştırılmaktayız.Bunun yanında maaşlarımızda taşeron firmalarına göre aşağılarda oluyor.Peki bu...
 3. Firma içi eğitimler

  Çevre eğitimlerinin firma içerisinde verilmesinin zorunlu olduğunu belirten yönetmelik var mı? Varsa hangisi? Bilgi verebilirseniz sevinirim
 4. Firma atamaları

  sözleşmesini henüz yaptığımız bir firmanın çevre il müdürlüğüne bildirimi nasıl olacak arkadaşlar bilgi verebilirmisiniz.
 5. Taşeron sözleşmesi çevre maddeleri

  Merhaba arkadaşlar, çalıştığım firma için taşeron servis sözleşmesine çevreyle ilgili maddeler koymak istiyorum.Aklıma ilk gelen emisyon ölçümlerinin yaptırılması maddesi oldu.Sizce sözleşmeye başka ne gibi maddeler ekleyebilirim?