Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tat eğitim

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında alya tarafından paylaşıldı.

1. alya

alya CMNet Üyesi

toplama ayırma tesislerinde nasıl eğitimler vermeliyiz ayda bir mi nasıl bir yol izlemeliyim

2. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

3. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Eğitimi isg uzmanları verir ama yeni işe başlayanlara işin nasıl yapıldığını dikkat etmesi gerekenleri yapmaması gerekenleri anlatırsın.

4. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

ordaki adamlar zaten ne yaptıklarını bilir.

5. alya

alya CMNet Üyesi

ya evet ne yaptıklarını bilir:) bakanlık formatlarında eğitim falan da yazıyordu da

6. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

yönetmelikte personelin eğitilmesi diye bir ibare olduğunu hatırlıyorum.
    Çevre ile ilgili atıkları ile ilgili eğitim verirsin yeter. Tat tesisi çalışanların eğitim seviyelinin düşük olduğunu gördüm. Basit ve kuralcı bir eğitim ver anlarlar.

benim danışmanlık yaptığım geri kazamın tesissinde eğitim verdğim personel arasında 5 tane okuma yazma bilmeyen vardır. o yüzden öyle dedim.

7. Sena ÇETİNKAYA

Sena ÇETİNKAYA CMNet Üyesi

Açıkçası mal alım işlerini zaten müdür yapıyor ve onlarında elinde alabilecekleri kodlar var :) Onun dışında çalışan kişiler ya pres yapıyor, yada kırma veya balyalama :) Onlar da yeni işe giren elemanlar değilse zaten ne yapacaklarını bilirler :) Eğitim işi biraz daha kurumsal firmalarda ciddiye alınıyor sanırım :)

8. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

firma bünyesinde ise orasını bilmem ama dışardan hizmet aldıkları firma isen işler biraz zor.

9. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

e zaten danışmanlık firmasından gelen adam eğitimi verir. ama tutup da TAT larda örneğin oradaki çevre görevlisinin eğitim vermesi çok saçma olur. dediğim gibi orada herkes işini bildiği için senin birşeye karışmana gerek yok. ha nasıl olur atıkları kontrol edersin karıştırmasınlar diye veya mesela yanlış bir şey gördüğünde anında söylersin düzeltilmesi için. Yoksa yönetmelikte yazıyor: eğitici faaliyetler v.s. ama işi bilen adama çıkıp da sen şöyle böyle dersen onla kötü olursun bu heryerde böyledir. işimi bana mı öğretiyor bu der :D

Sena ÇETİNKAYA bunu beğendi.
  10. alya

alya CMNet Üyesi

orasıda öyle:)

Tat eğitim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Eğitim Sunumları

Arkadaşlar danışmanlık yaptığınız firmalarda ne tip eğitimler veriyorsunuz? Bu konuda elinde örnek sunum olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla...
  2. MSDS Eğitim

Herkese iyi çalışmalar diliyorum, Tehlikeli Maddeler ve Müstahzarlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formlarının Hazırlanması ve Dağıtılması Hakkında Yönetmelik'te, "Güvenlik bilgi formları, güvenlik bilgi formlarının hazırlanmasına ilişkin personel belgelendirmesi konusunda akredite olmuş kuruluş tarafından belgelendirilmiş kişilerce hazırlanır. İthalatlarda da güvenlik bilgi formları, aynı...
  3. ISG Uzmanlığı Eğitim

Arkadaşlar; Ekim 2012 iş güvenliği uzmanlığı sınavı öncesi eğitim kayıtlarımız başlamıştır www.ustadlar.com.tr iletisim@ustadlar.com.tr (0216)474 02 74 gsm ;(0507)474 61 53
  4. 7 eğitim 7 sertifika

ŞLETMELER VE ÇALIŞANLAR İÇİN ISO KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİMİ’NİN ÖNEMİ Bugün insan yaşamının her alanında standartlar kullanılmaktadır. Kullanılan bu standartlar yaşam kalitesini yükseltmekte, ürünlerin emniyetini,can ve mal güvenliğini sağlayıcı bir şekilde üretilerek piyasaya arzını sağlamaktadır.Günümüzde standartlar geçmişte hiçbir zaman olmadığı kadar önem kazanmıştır. Standartlar,...
  5. Eğitim kampüsleri ptd

Eğitim kampüsleriyl ilgili elinde örnek ptd olan var mı?