Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tat firmasi ic tetkik raporu hazirlar mi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba,
    Tat firmasinda calisan arkadaslar hic ic tetkit raporu hazirlar mi kafami karistirdilar yardim alabilecegm bir site olarak hemen buraya yazdim.

2. Nermin Tuğralı

Nermin Tuğralı CMNet Üyesi

eVet bu konu benim de kafamı karıştırıyor.iç tetkik raporu falan düzenlememize gerek var mı? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

3. Husamettin

Husamettin CMNet Üyesi

İç tetkik raporunda bulunması gerekenler tesisinizin tabi olduğu mevzuat, tesisinizin buna göre incelenmesi, aksayan noktaların tespitidir en özet haliyle. Bu belirtilenleri raporda uygularken size tavsiyem bütün yasal yükümlülükleri derleyip toparlayın, hepsini tablolar halinde birleştirip sonraki aşamalarda buradan hareketle incelemeler yapın, fotoğraflı şekilde tespitlerde bulunun. Bildirim gibi yükümlülüklerin yerine getirildiğine dair kanıt teşkil eden belgelerin fotokopilerini alıp mevzuata göre yaptığınız incelemelerin ilgili başlıkları altına yerleştirin. Son kısımda ise yapılan iç tetkikte tespit edilen durumları uygun, uygun değil, tedbir gerekli... şeklinde tablolu halde hazırlayıp rapora ekleyebilirsiniz..

4. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

Bu bilgiler için teşekkür ederim. Ben bunu çevre müdürlüğüne ya da iletmem gereken başka bir yer var mi

5. Husamettin

Husamettin CMNet Üyesi

Çevre müdürlüğüne iletmeniz size fayda sağlayabilir,henüz mezun olmadıgım için ve tam bilgim olmadıgından dolayı kesin ve net konuşamıyorum,Fakat yukarıda belirttiğim raporu hazırlamanız size katkı sağlayacaktır..

Merve Yeşildağ bunu beğendi.
  6. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

iç tetkik raporu hazırladınız mı acaba yönetmelik kısmı nasıl doldurulacak hiçbir bilgim yok

7. Tolga Gül

Tolga Gül CMNet Üyesi

İç tetkik raporu hazırlayıp kaydını tesiste saklamanız yeterli herhangi bir denetimde sizden istendiğinde gösterirsiniz. Çevre müdürülüğüne göndermeye gerek yok

8. Burak Algül

Burak Algül CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba geçen hafta birleşik denetimden geçtik. il müdürlüğü iç tetkik raporunu sormadı ama biz dosyamıza eklemiştik.
    endüstriyel atık yönetim planı tehlikeli ve tehlikesiz olarak hazırlayın onu mutlaka istiyorlar......

9. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

sizde ornek varmı acaba burak bey

10. Burak Algül

Burak Algül CMNet Üyesi

örneği buradan aldım zaten forumlarda bu konuyla ilgili bir çok örnek var benim hazırladıgım plan aşagıdaki taslağa göre düzenlenmiştir

Ekli Dosyalar:

Ercan Selvi bunu beğendi.
Tat firmasi ic tetkik raporu hazirlar mi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yıllık iç tetkik raporu

Sevgili arkadaşlar bununla ilgili arama yaptım ama bulamadım. Bildiğiniz üzere çevre görevlisi olarak çalıştığımız yerde tesis içi yıllık iç tetkik raporu hazırlamamız gerekiyor. Bu rapor nasıl olacak her bir departmanın mevzuatlara göre durumu mu yer alacak yoksa departmanların, tesiste uygulanan çevre yönetimine dair bilincini mi sorgulayacak; yol gösterici bilgiler verirseniz sevinirim.
  2. İç tetkik

Arkadaşlar, iç tetkik soruları hazırladım geliştirebilmem için yorumlarınızı rica ediyorum.
  3. Danışmanlık firması, şahıs firması mı yoksa limited şirket mi olmalı?

Merhaba Arkadaşlar, yeni bir danışmanlık firması açılırken şahıs firmasının açılması ve onun üzerinden yeterlilik belgesi alınması yeterli oluyor mu? yoksa ltd. olması şartı var mı ?
  4. Iç tetkik raporu

Elimde iç tetkik raporu var ama nasıl doldurulacağı hakkında çok bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim. TEŞEKKÜRLER.
  5. Hastaneler için iç tetkik raporu örneği

Merhaba, Bakanlığın yayınladığı rapor formatını ekteki şekle çevirip daha kullanışlı hale getirdim. Yönetmelikler bazında sorular da ekledim, tabi sorular hastane dikkate alınarak hazırlandığı için diğer sektörler için çok kapsamlı olmayacaktır ancak yol gösterebilir ve kolaylık sağlayabilir. Kolaylıklar dilerim.