Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tat firması yönetim planı fes etme işlemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında ibrahim19 tarafından paylaşıldı.

1. ibrahim19

ibrahim19 CMNet Üyesi

şimdi biz bir beldeyle yönetim planı oluşturmuştuk tam sözleşmeyi imzaladık ama yönetmelik değişti mücavir alan kalktı dosyada bakanlıktan onaylı geldi şimdi biz bu işten vazgeçtik ama nasıl bir yol izlememiz gerekiyor cezası falan varmıdır bu tek taraflı fesin

2. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

Cevap: Tat fİrmasi yÖnetİm plani fes etme İŞlemİ

eski yönetmeliğe tabi oldugunuz için lisans düşer dostum

3. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

6 ayın dolmasını beklemek durumundasınız, gelişme raporu hazırlandıktan sonra fesh gerekçesini belirten bir dilekçe yollanması gerekir. Yeni firmanın katılımı için bu şekilde yapılıyor, ayrılış için de bu gerekir sanıyorum. Sonuçta elde bir sözleşme var...

4. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

sanırım sizin firmanın başka belediyelerle de sözleşmesi var... ikinci beldede ne olur bilemem... şöyle de bir durum var.. tamm mücavir alan olayı ambalaj yönetmeliğinde kalktı ama izin lisanslar yönetmeliği yenilenmediği için hala daha bakanlık tarafından atık yönetim planı olması isteniyor.

5. ibrahim19

ibrahim19 CMNet Üyesi

biz zaten hali hazırda il belediyesi ile anlaşmalıyız çalışıyoruz orada problem yok ama biraz para kazanalım diye beldeyle anlaşma yapalım dedik baya fabrika vardı çünkü onların mücavir alanında elimizde patladı sözleşme sözleşmeye göre baya masraf etmemiz gerekiyor bi çare lazımdır bana

6. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

belediyeye saçmışsınız zaten konteynırları ... onları nasıl topluyorsunuz helal olsun : )
    anlaşma konusunda da 6 sonraki gelişim raporunda birşey yapmamış görünüp fesh yoluna gidebilirsiniz ... belde bırakırsa ... ben olsam bırakmazdım mesela : )

7. ibrahim19

ibrahim19 CMNet Üyesi

toplama bizim işimiz :) yeter ki para kazandırsın

Tat firması yönetim planı fes etme işlemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık yönetim planı

Merhaba arkadaşlar daha önce atık yönetim planı oluşturan varsa bir örneğini paylaşabilir mi ya da yardımcı oabilir mi?
  2. tat atık yönetim planı

gfb sini yeni almış bir tat firmasıyız. Ambalaj atıkları yönetim planı örneği olan varmı? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
  3. Belediye yönetim planı

arkadaslar bağlı olduğumuz belediyede 2 adet lisanlı tesis belediye ile yapmış olduğu protokol ve yönetim planı çerçevesinde çalışma yapmaktadır. şehir içinde ki marketlerden herkes kendi mahallesinden almak zorundamıdır yani biz marketler ve alışveriş merkezleri ile ikili sözleşme yaparak oralardan mal alabilirmiyiz? bu bizi zor durumda bırakır mı?
  4. Palet firması vaziyet planı

Herkese iyi akşamlar :) arkadaşlar geri kazanım yapan bir palet firmasının vaziyet planı nasıl olmalıdır?Netice de emisyon yok ve işlem yapılan tek kısım var o da paletlerin onarıldığı kısım.yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. Atık yönetim planı

Günaydın arkadaşlar. Endüstriyel atık yönetim planını hazırlayıp bakanlığa sunmanın son tarihi ne zaman? bir de endüstriyel atık yönetim planı her yıl hazırlanmalı mıdır yoksa 3 yılda bir hazırlanmalı mı