• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tat firmasında çalışan arkadaşlar...

Alper Karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Hayat Geri Dönüşüm San. Tic. Ltd. Şti
Arkadaşlar Merhaba,
Ben bir TAT firmasında çevre mühendisi olarak çalışmaktayım. Bulunduğum şehirde büyük bir belediye çalışmaktayız. Sıkıntım şu, kaçak depolar kaçak toplayıcılara karşı acaba diğer TAT firmaları çalıştıkları belediyelerde bu konu için nasıl bir çalışma yapıyosunuz. Yönetmelikte belirli sorumluluk sahipleri var burda kendilerini tekrar anımsatmak gerekmez ama nası bir çalışma yapıldığını cidden merak ediyorum. Fikirlerinizi veya yaptıklarınızı sözlerseniz sevinirim. :)

peki bu İSG olayından sonra maaşlara nasıl yansır ? yani seneye devlette de zorunlu olacak ve arkadaş +1300 tl dedi eğer devlette ve isg varsa. özelde nasıl bir artış olur?

@Burak Bilen

çalışan sayısına göre hesaplanıyor isg danışman ücreti maaşınıza ekstra verirler :)

@Fatma Gül ES

yeni mezun olarak daha fazlasına mı başladınız woww hakkınızdır helali hoş olsun biz alamadık başlangıçta büyük paralar :agla:

@Gülay Kudret Birdal

Hak edene hakkını vermeye çalışan, okumuş insana saygı duyabilen patronlarım var çok şükür.. Şanslıyım o konuda sanırım; herkese de nasip olması temennimdir.

@Fatma Gül ES

valla çok şanslısınız ben ve benim okul devrelerimde tat da çalışan mühendisler olarak bu rakamlarla başladık.sözle takdir bir yere kadar maaşlarımızda da aynı takdiri gösterirler umarım bizim patronlarımız da :)