Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tat lisans işlemi

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Koray Metin tarafından paylaşıldı.

1. Koray Metin

Koray Metin CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhabalar,
    Gfb olan tat firmasında çalışmaktayım. Lisans alabilmemiz için bun dan sonraki süreç hakkında bilgi verebilirmisiniz. Lisans alabilmemiz için belediye ile sözleşme yapmamız yada yönetim planı hazırlamamız gerekiyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkur ederim.

2. Dilan Seycan

Dilan Seycan CMNet Üyesi

arkadaşlar ambalaj atıkları toplama ayırma çevre lisansı verilmesiyle ilgili sorun yaşayan var mı bakanlık geçici olarak durdurmuş mu belge verilmesini ?

3. gülay

gülay CMNet Üyesi

Ben de lisans için çalışıyorum böyle bir duyum almadım.

4. Tijen Canişcioğlu

Tijen Canişcioğlu CMNet Üyesi

Evet doğru duymuşsunuz. İl çevre 15'nden sonra belli olacağını belirtmişler.

Tat lisans işlemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tat tesisleri lisans işlemi ile ilgili yardım

arkadaşalar merhaba yeni bi şubemiz için lisans almayı düşünüyoruz, ama şöyle bi sorun var alcağımız bölge turizm bölgesi olarak geçiyo ve çalışma ruhsatı vermiyo bu durumda lisans almamız mümkünmüdür?
  2. Tat firması yönetim planı fes etme işlemi

şimdi biz bir beldeyle yönetim planı oluşturmuştuk tam sözleşmeyi imzaladık ama yönetmelik değişti mücavir alan kalktı dosyada bakanlıktan onaylı geldi şimdi biz bu işten vazgeçtik ama nasıl bir yol izlememiz gerekiyor cezası falan varmıdır bu tek taraflı fesin
  3. Çevre Görevlisi Atanması İşlemi

Kurumsal elektronik imza ile Ek - 2 kapsamındaki bi işyerinde çevre görevlisinin çevrimiçi izinler portalında işveren tarafından görevlendirilmesi / atanması nasıl yapılıyor? Burda şöyle bi şey var...işverene ait e imza çevre izinleri portalında kayıtlı değil ve portala girdiğimizde işverenin sisteme kayıt yapabilmesi için bi sekme / bölüm bulunmuyor??? Sorun çevre bilgi sistemine kayıt...
  4. Çevre izin lisans sayfasında protokol işlemi gerçekleştirmek

Arkadaşlar an itibari ile çalıştığım firmayı sistemde kayıtlı tesisim yapmaya çalışıyorum. Sorunum şu ki firmada 2 ortak var birinin üzerinde başladık işlemleri yapmaya ama mobil imzayı diğeri aldı. Şu an ben yazılım portalına giriş yaptığımda tesis işlemleri adımından işletmemi seçiyorum. ancak benim vekaletnamemi yükledikten sonra işletme yetkilisi sıfatı ile ve mobil imzasını kullanarak...
  5. Yumuşatma işlemi

Su yumuşatma işlemi genel olarak nedir? Nasıl yapılır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim...