Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tat lisans market toplamasi

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

Merhaba arkadaslar,
    gelisim raporu gonderecektim bir durum farketim belediye sisteminde marketler için ayrı bir yer var. Marketler içinde ayrı bir belediye makbuzu hazirlanmasi gerekiyor mu?sanayiler için yapıliyo bu ama market için kafam karisti. Nasıl bir yol izlenmesi gerek? Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar

2. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

fikri olan yok mu?:S

3. Alper Karadeniz

Alper Karadeniz CMNet Üyesi

Marketlerden direk atık alıyosanız bir atık alındı makbuzu düzenleyip verebilir ve onu kayıda işleyebilirsiniz diye düşünüyorum.

4. Kaan Kurt

Kaan Kurt CMNet Üyesi

ambalaj atığı teslim tutanağı...toplayıcılar her atık topladığı markete bu tutanaktan verir.

Alper Karadeniz bunu beğendi.
Tat lisans market toplamasi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Market arabasından yılbaşı ağacı

Market arabasından yılbaşı ağacı Bugüne kadar bira şişesinden, bisikletten yılbaşı ağacı yapan oldu... Ama market arabaları bir ilk... Bu yılbaşı ağacı 86 tane market arabasından yapıldı... Amerikalı tasarımcı Anthony Schmitt'in tasarladığı yılbaşı ağacı "bollu ve cömertliği" temsil ediyormuş... Schmitt, market arabalarından yılbaşı ağacı yapmaya tam 14 yıl önce karar...
  2. Lisans

mevcut ötl geri kazanım lisansı ve tehlikesiz atık geri kazanım gfb mevcut ve lisansa başvuru yaptım. bunun yanında ambalaj atığı toplama ayırma lisansını da almak istiyoruz.. ambalaj atığı toplama ayırma başvurusunu yapmak için yanızca bulunduğunuz bölge çevre ve şehircilik il müdürlüğüne mi başvuru yapmamız gerekiyor? yoksa mevcut diğer lisans konularına ambalaj atığı toplama ayırma...
  3. Atık yağ toplaması duyarlılık:)

merhaba arkadaşlar burada çoğunluk olarak çevre mühendisiyiz ve hepimiz az çok atık yağların sulara ,kanalizasyon borularına ,lavabolarımıza zararlarını en önemlisi tabiki çevreye zararlarını biliyoruzdur. bu yüzden 444 28 45 nolu numarayı aradığınızda hangi şehirde olursanız olun biriktirmiş olduğunuz atık yağlarınızı gelip alıyorlar. Bilginiz olsun, hepimizin duyarlı olacağını düşünüyorum:)...
  4. Gfb -lisans

Merhaba, Çevre görevlisi olarak görev aldığım geri dönüşüm tesisinin lisans yenileme işlemlerini başlatıcam. Çalışma ruhsatı olmayan bir işletme GFB 'yi alabiliyormuş. Ama ondan sonraki lisans sürecinde Çalışma ruhsatı oalmayan bir işletme lisans alabiliyor mu? Almış tesis örnekleri varsa, nasıl alınabileceği konusunda deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim. Teşekkürler.. Ezgi, Çevre...
  5. Yüksek lisans

Özel herhangi bir üniversitede çevre mühendisliği yüksek lisansı yapmam, ileriki aşamalarda öğretim görevlisi olmamı etkileyebilir mi?