• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tat lisansım bitiyor gfb almak için hangi evrakları hazırlamalıyım?

Gülay

Yönetim Grubu
Firma
Borusan Mannesmann Boru San. ve Tic. A.Ş.
TAT lisansımız Haziran ayında bitiyor.GFB için ne zaman başlamalıyım?

@Gülay Kudret Birdal
tesis değişmedn kapasiteni artirabilirsin bizim oldu da:-) kapasite değiştignde de gfb sürecine tekrar başlıyorsun

lisans yenileme işlemi var yönetmelikte yazıyor zaten tekrar o belgeleri istiyorlar sisteme bu yüzden zaten 3 ay önceden başvuru yapılıyor ki lisans suresh bitti gibi görünmesn diye

Merve Hanım müsait olduğunuzda bana bir dönerseniz sevinirim :)

@Merve Yeşildağ
Merve hanım merhaba,
ÇED kapsam dışı yazısı için proje özeti hazırlayarak mı başvurmak gerekiyor yoksa tat tesisi olduğunu belirten bir üst yazı yeterli oluyor mu?

ced başvurus için dilekçe yazıp ekinde proje özeti iş akım semasi imar durum yazısı kira sözleşmesi veya tapu harita imza sırkusu ve taahhutname hazirladim ben bu şekilde hazırlayınca direk sorunsuz gelip ertesi gün yazıyı aldım

@Merve Yeşildağ
çed gerekli değildir belgesi için hazırladınız değil mi bu evrakları ;)

@Gülay Kudret Birdal
benim tesisim için gerekli değil dediler ama gelip yerinde inceleme yapıldı eğer gerekli olsaydı ne olurdu dedim bana bunu hazırlamak 2 3 ay gibi bir süre alirdi dediler ve bu şekilde yine hazırlanirdi gibime geliyor çünkü ced basvurusu yaptım dilekçe de incelemenizi istiyorum diye belirttim

Arkadaşlar ben de TAT'da çalışıyorum. 15 gün sonra "Atık Akü Geçici Depolama Lisansı" sona erecek. Hangi işlemleri yapmam gerekiyor. Hangi belgeleri bakanlığa göndereceğim ya da elektronik ortamda da halloluyor mu ?