• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tat tesisi belgelendirmesi

D. ÖKSÜZ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
BELEDİYE
Arkadaşlar bn TAT tesisinde yeni çalışmaya başladım. Bu belgelendirme olaylarını hiç bilmiyorum. Tesisimin daha önce anlaşmalı olduğu yetkilendirilmiş kuruluş varmış ancak sözleşme süresi sona ermiş. Bnm yeniden bir YK la sözleşme yapmam gerekiyor . YK arıyorum tukçev çevko pagçev iletişime geçiyorum ama bir türlü ne yapmam gerektiğini anlatan yok. TAT tesisinde çalışan arkadaşlar bir el atıverin ya nasıl yapıyoruz sözleşmeyi birde belgelendirmeden para alıyormuşuz ona göre hangi YK daha fazla para verirse onunla anlaşmamız gerekiyormuş ama ben daha derdimi anlatamıyorumki :(