Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tat tesisinde lpg tank bulundurma standartları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında dilek kaya tarafından paylaşıldı.

 1. dilek kaya

  dilek kaya CMNet Üyesi

  arkadaşlar merhaba,tat tesisinde lpg tankı bulundurabilir miyim,bunun standartları nedir,nasıl önlem alınmalıdır,ya da bulundurmak yasak mıdır,birleşik denetimde eksiklik yazıldığı için bütün arkadaşların görüşünü bekliyorum.
   
tat tesisinde lpg tank bulundurma standartları konusuna benzer içeriklerimiz
 1. IBC tank

  Merhaba arkadaşlar, İçinde alkol olan kullanılmış IBC tankların kodunu bilen varmı? bunların niteliği nedir? Tehlikeli atıkmıdır yoksa ambalaj atığı olarakmı nitelendirmek gerekir? acil yardım edebilecek olan varmı ?
 2. Maden ocaklarında çevre görevlisi bulundurma zorunluluğu

  arkadaşlar mrb,ben maden tesisinde çevre görevlisi olarak çalışmaktayım.firmamızın maden ocaklarında da çevre görevlisi bulundurma zorunluluğu var mı?
 3. Tank Yapımı

  kimyasal tankların taşma havuz hacmi yakıt tanklarında olduğu gibi tank hacminin 1/3 ' ü müydü?
 4. Isg uzmanı bulundurma

  İş güvenliği uzmanı bulundurma zorunluluğu, az tehlikeli iş yerlerinde 2014 haziran 20 den itibaren,tehlikeli iş yerlerinde ise 2013/ haziran 20 den itibaren başlamaktadır. Aksi halde zor durumda kalınabilir. 6331 sayılı isg kanunu 38. madde, Arkadaşın biri şöyle yazmış; Ben 7 yıl C olarak çalışırsam A sınıfı mı olacağım? Evet, sen 7 yıl...
 5. Çevre görevlisi bulundurma

  Merhaba arkadaşlar. Çevre görevlisi, çevre yönetim birimi ve danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik, madde (8) ÇKAGİLHY’nin EK-1 ve EK-2 listelerinde yer almasına rağmen yetkili makam tarafından çevre izninden muaf olduğuna ilişkin görüş verilen işletmelerin çevre görevlisi bulundurmaları zorunlu değildir. diye bahsedilmektedir. Çalıştığım hastane için muafiyet yazısı bulunmaktadır ve...