Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tat tesisindeki çevre görevliliğinin sistemden silinmesi

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Burak Bilen tarafından paylaşıldı.

1. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba
    tat tesisinden ayrıldım. çevre görevlisi belgemi de sistemden silmek istiyorum. nasıl yapacağım?

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

izinlisans.cevre.gov.tr 'den

Tesis İşlemleri > İşletme Protokolü İşlemleri > İşten Çıkış Yap

yukarıdaki işlemi yaparsanız iptal edilmiş olur.

3. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

işten çıkış yap seçeneğini bulamadım..

4. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

diğer alternatif

kişi bilgileri > meslek bilgileri > en aşağıda çalıştıgınız firma adının yanında İŞTEN AYRIL butonu var.

İrem Bengisu Erol bunu beğendi.
  5. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

o da yok :D

6. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

siz kendinizi orada gösterdiğinize emin misiniz?

Tarık Can bunu beğendi.
  7. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Allah razı olsun abi.

bll_2081 ve Mahmut Cimşit bunu beğendi.
  8. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

bu ne demek şimdi?

9. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

tat tesisi üzerinde kendini gösterdiğine emin misin.
    tat tesisleri e-izin üzerinde işlem yapmamaktadır.

10. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

ben sana yazmadım.

Tat tesisindeki çevre görevliliğinin sistemden silinmesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Elazığ evsel atıksu arıtma tesisindeki fosfor formlarının belirlenmesi ve giderilmesi

Engin GÜRTEKİN ve Nusret ŞEKERDAĞ Fırat Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Çevre Mühendisliği Bölümü, Elazığ. egurtekin@firat.edu.tr Bu çalışmada; Elazığ Evsel Atıksu Arıtma Tesisindeki fosfor formları tayin edilerek, fosfor giderimi yönünde yapılabilecek iyileştirmeler tespit edilmiştir. Bu amaçla, tesisin girişinden, ön çökeltme havuzu çıkışından ve tesis çıkından numuneler alınmıştır....
  2. Ömrünü Tamamlamış Araç; Sistemden Araç Düşme Kaydı

ÖTA Geçici Depolama GFB veya Lisansı olan işletmeler 15/3/2012 Tarihi itibariyle cevre.cob.gov.tr adresinden araç kayıtlarını yapacakları bakanlık tarafından tesislere bildirildi. Ancak, mevcut durumda araçların Ankara ilinde tamamı olmamak kaydı ile diğer illerde hiçbirşekilde yapılamamaktadır. Sistem "EGM tarafından Araç KAydı Bulunamamıştır" ve benzer cümlelerle hata mesajı...
  3. E-imza ile imzalanmıs dosya sistemden nasıl kaldırılır?

Yanlış bi dosya yüklenmiş ve e-imza ile imzalanmış bi dosyayı nasıl kaldırabilirim..
  4. Aritma tesisindeki ekipmanlar

Merhaba; Arıtma tesisindeki boru, savak ve basınç kırıcılarla ilgili sunum hazırlayacağım. Çok acil olarak dökümana ihtiyacım var .Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.