Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tat tesislerinde çalışan çevre mühendisleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında neslihanserbetci tarafından paylaşıldı.

1. neslihanserbetci

neslihanserbetci CMNet Üyesi

Arkadaşlar tat tesislerinde çalışan çevre mühendislerinin işe girişlerini bakanlığa veya il müdürlüğüne bildirim yapma
    zorunlulukları var mı? Yönetmelikleri okudum fakat böle bir madde dikkatimi çekmedi ??

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Cevap: Tat tesislerinde çalışan çevre mühendisleri

il çevre müdürlüğüne sigorta girişinizi gönderiyorsunuz ve sonrasında her 4 ayda bir sigortanızın yattığına dair belge göndereceksiniz...

3. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

MAdde 28 (1)

d) Çevre lisansı alması durumunda, çevre görevlisinin tesiste çalıştığını gösterir belgelerini dört aylık dönemler halinde il çevre ve şehircilik müdürlüğüne sunması,

4. neslihanserbetci

neslihanserbetci CMNet Üyesi

bunu 30 gün içerisinde yapma zorunluluğum var mı ? Dediğiniz kısmı okudum fakat orada işe girişten ... gün içerisinde bildirin gibi bir ibare yoktu yanılmıyorsam doğru mudur ? teşekkürler

5. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

sanırım doğrudur öyle bir madde geçmiyor . Ben 2 ay sonra bildirmiştim

6. rüya

rüya CMNet Üyesi

Ben ilk işe girdiğimde il müdürlüğüne sormuştum gerek yok dediler :) Bende bildirimde bulunmadım.Sorun olurmu acaba?

7. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

yönetmeliğin bi çok maddesinde olduğu gibi bu madde de formalite zaten bu yüzden bence bi sıkıntı olmaz ..:) eski çalıştığım yerde 3 sende tek bildirim yapılmadı ne soran oldu nede sıkıntı.:D

8. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

bence siz yazılı kurallara uyun, onlar bugün öyle derler yarın yapmadığınız için ceza kesebilirler...

Tat tesislerinde çalışan çevre mühendisleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. işletmede çalışan çevre mühendisleri

Bir fabrikada çalışan çevre mühendisinin rutin olarak çalışma şeklini anlatırmısınız?
  2. bursada çalışan çevre mühendisleri

bursada çalışan çevre mühendisi arkadaşlar; şehrimizde tanıdığımız birbirimize destek olabileceğimiz arkadaşlarımızı tanıyormuyuz ?
  3. Belediyede çalışan çevre mühendisleri

Arkadaşlar çevre mühendisi belediyede ne iş yapar? Yani genelde büro işi mi yoksa arazi ve laboratuvar işleri our mu?
  4. Devlette calisan cevre mühendisleri

Kpss ye çalışalım atanalım diyoruzda atandıgımızda ne gibi işler yapıcaz,pasif masa başı işlermi yoksa yogun sahada geçen dinamik işler mi?
  5. Türkiye çevre mühendisleri ve aktif çevre mühendisleri ortak basın bildirisi

Değerli Meslektaşlarımız, Odamız seçimleri için çıktığımız yolda desteklerinizi bekliyoruz.. Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Seçimine Katılacağımız Yönetim Kurulu Listemiz: ASİL 1- Erhan ER 2- Ramazan GÜRLEYEN 3- Rahşan ULUS 4- Mustafa PEKÇETİN 5- Serhan MADEN 6- Mustafa GÜLÇEK 7- Ersin KARAHASANOĞLU YEDEK 1- Ufuk IŞIK 2- Yusuf ÇAKILKAYA 3- Sadettin ŞAHİN 4- Mustafa YANMIŞ 5- Fatih...