Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tat tesislerinde yapılan eğitim örnekleri

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Güngör Uras tarafından paylaşıldı.

1. Güngör Uras

Güngör Uras CMNet Üyesi

Arkadaşlar sizden ricam TAT (Ambalaj Atığı Toplama Ayırma Tesisi) tesislerinde yapılan eğitimlerle ilgili sunumlarınızı bizimlede paylaşın. Herkese teşekkür ediyorum...

şükran ve Abdulkerim Doğam bunu beğendi.
  2. şükran

şükran CMNet Üyesi

paylaşılsaymış iyi olurmuş. bizede birer kaynak olabilir.

Tat tesislerinde yapılan eğitim örnekleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çed raporu örnekleri

Zonguldak Termik Santral Çed Raporu
  2. yağ tutucu örnekleri..

Sistem olarak çalışan ve çalışmayan yağ tutucu örnekleri.. (yapmış olduğum denetlemelerde)
  3. Atıksu arıtma tesislerinde günlük yapılan analizler

[COLOR="#000000"]SA Arkadaşlar atıksu lab. günlük analizlerinin "örneğin UAKM, AKM , KURUMADDE , ORGANİK "NE ANLAMA GELDİĞİ HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ VEREN DÖKÜMANLAR VARSA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.
  4. Türkçe Ön Yazı Örnekleri

Türkçe Ön Yazı Örneği 1 Sayın İnsan Kaynakları yetkilisi, Eğitimim, tecrübelerim ve yeteneklerim aracılığıyla ilgili pozisyonlarda değerlendirilmek üzere özgeçmişim ekte yer almaktadır. Yüzeysel ve tek yönlü iletişim yerine tüketicilerin marka ile eğlenceli, ilgi çekici...
  5. Türkçe Özgeçmiş Örnekleri

1300 personele sahip olan dört fabrikanın personel ve insan kaynakları fonksiyonlarının yerine getirilmesi, stratejik insan kaynakları planlarının oluşturulması, üst yönetime insan kaynakları konusunda detaylı raporlar hazırlanması İnsan kaynakları ve personel bütçesinin idaresi Değişik fabrikalarda bulunan 14 insan kaynakları uzmanının idaresi Eğitim departmanının faaliyetlerinin takibi...