Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tat ve gdtlerde çalişan personelin sağlik tetkikleri

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında tuba-ak tarafından paylaşıldı.

1. tuba-ak

tuba-ak CMNet Üyesi

Merhaba,
    Ambalaj atığı TAT ve GDT tesislerinde çalışan personelinize hangi sağlık tetkiklerini yaptırıyorsunuz? Teşekkürler.

Tat ve gdtlerde çalişan personelin sağlik tetkikleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Toplama Ayırma Tesisi (TAT) çalışan personelin eğitim planı şablonu

TAT tesisinde çalışan personelin bilgi seviyesini yükseltmek için eğitim planı hazırlayan arkadaşımız var mı acaba?Bi örnek paylaşabilirmisiniz ?
  2. Çöp ve Çamurla Çalışan Otobüs

Ege Üniversitesi Biyomühendislik Fakültesi'ndeki bilim insanları dünyayı kurtaracak bir proje üzerinde çalışıyor. "Çöp ve çamurla çalışan otobüs"... Ege Üniversitesi Biyomühendislik Bölümü'ndeki “Çevre Biyoteknolojisi ve Biyoenerji Laboratuvarı'nın kurucusu Profesör Doktor Nuri Azbar, sorularımızı yanıtladı: [FONT=inherit][FONT=inherit]- Petrol bitiyor, ona alternatif onlarca...
  3. Sigortalı çalışan

aynı anda hem bir toplama ayırma tesisinde hemde sadece isg işi yapan bir firmada sigortalı gözükebilir miyim?gözüksem sorun olur mu? acil bitakım bilgi ve yoruma ihtiyacım var.
  4. Tat firmasında çalışan arkadaşlar...

Arkadaşlar Merhaba, Ben bir TAT firmasında çevre mühendisi olarak çalışmaktayım. Bulunduğum şehirde büyük bir belediye çalışmaktayız. Sıkıntım şu, kaçak depolar kaçak toplayıcılara karşı acaba diğer TAT firmaları çalıştıkları belediyelerde bu konu için nasıl bir çalışma yapıyosunuz. Yönetmelikte belirli sorumluluk sahipleri var burda kendilerini tekrar anımsatmak gerekmez ama nası bir çalışma...
  5. Çalışan annelere müjde!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından hazırlanan 'Gebe veya Emziren Kadınların Çalıştırılma Şartlarıyla Emzirme Odaları ve Çocuk Bakım Yurtlarına Dair Yönetmelik' Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. GEBE KADINLARA YÖNELİK YENİ UYGULAMALAR Yönetmenliğe göre gebe kadınlar için işyerlerinde gebe şu uygulamalar geçerli olacak: Sağlık raporu ile gerekli görüldüğü takdirde gebe...